Screenshots

Description

ELLE je luxusní módní časopis číslo jedna pro ženy s citem pro vlastní styl! Je komplexním průvodcem světem módy a kosmetiky a přináší novinky i z kultury a designu. ELLE své čtenáře inspiruje, motivuje a probouzí jejich kreativitu a vizuální cítění.
ELLE je možné číst v tištěné i digitální podobě. V nabídce níže najdete výhodné kombinované předplatné (tištěný + digitál), díky kterému můžete číst na libovolných mobilech, tabletech a počítačích.

Informace o předplatném:
V aplikaci klepněte na „Předplatné“. Připraveny jsou varianty na šest měsíců za 11.99 € a dvanáct měsíců za 34.99 €. Platba je realizována přes váš účet u Apple. Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není zrušeno 24 hodin před vypršením předplaceného období. Správu předplatného najdete v iPhone/iPadu v »Nastavení« |»iTunes a App Store« | »Apple ID« a »Předplatná | Spravovat«.

Vydavatel BURDA Praha, spol. s r.o. nabízí výhodné varianty tištěného i kombinovaného předplatného http://eshop.burda.cz, které umožňuje číst časopisy i na dalších mobilech, tabletech a počítačích.

Ochrana osobních údajů
Všechny osobní údaje, které poskytne zákazník/objednavatel vydavateli BURDA Praha, spol. s r.o., jsou ukládány, zpracovávány a používány pouze pro vnitřní potřebu vydavatele. Zákazník souhlasí s tím, že může být informován o novinkách, akcích a nabídkách vydavatele. Více na http://eshop.burda.cz/casopisy/apetit/itunes.
Platební operace, realizované prostřednictvím App Store (iTunes), jsou provozovány společností Apple Inc. Více na www.apple.com/privacy/.

What’s New

Version 2.0.1

Oprava ověření předplatného
Oprava pádů aplikace na starších iOS

Information

Provider
BURDA Media 2000 s.r.o.
Size
22.4 MB
Compatibility

Requires iOS 8.2 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Croatian, Czech, French, German, Hungarian, Polish, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Ukrainian

Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Copyright
© Burda Praha, spol. s r.o.
Price
Free
In-App Purchases
  1. 9/2016 AED10.99
  2. Elle 06/2017 - WELL AED3.69
  3. Elle 02/2018 AED10.99

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like