Screenshots

Description

KizlarSoruyor’da hem kızlar soruyor hem erkekler soruyor. Her gün binlerce sorunun sorulduğu ve cevaplandığı uygulamamızda dilediğin soruyu özgürce sor!

Aklına gelebilecek tüm konularda görüş paylaşabileceğin ve paylaşılmış görüşleri okuyabileceğin KizlarSoruyor mobil uygulaması ile sen de kızlar ne soruyor hemen gör.

Türkiye’nin yerli sosyal medya platformu olan KizlarSoruyor topluluğundaki üyeleri takip et, onlarla etkileşime geç ve takipçi kazan.

KizlarSoruyor’da kategorilere göre sorular sor ve dilediğin kategorideki soruları gönlünce cevapla. KizlarSoruyor uygulamasında sorular sorabileceğin kategorilerden yalnızca birkaçını aşağıda bulabilirsin:

• Saç Boyama

• Güzellik Bakım

• Saç Bakım

• Aşk İlişkileri

• Kültür Sanat

• Sağlık Diyet

• Cinsel Yaşam

• Diziler Filmler

• Moda Stil

• Cilt Bakımı

Hemen KizlarSoruyor’a üye ol ve bunlara ek olarak birbirinden farklı onlarca kategoride kafana takılan soruları sorma şansını yakala.
KizlarSoruyor uygulamasına üye olarak;
Kendine özel profilinde istediğin profil fotoğrafı ve kapak resmi ile özel alanını oluşturabilirsin.

Diğer kullanıcılarımızı takip edebilir, onlara mesaj gönderebilir, görüşlerini beğenebilirsin.

Sorulmuş olan sorulara doyurucu cevaplar vererek Xper puan seviyeni arttırabilirsin. Xper puanı yükseldikçe uygulamamızın farklı özelliklerinden faydalanabilirsin.

Görüşün En İyi Görüş (EİG) seçilirse ek Xper puanı edinebilir ve topluluğumuzda kısa sürede saygınlık kazanabilirsin.

KS Dükkanlar üzerinden kullandığın ürünler ile ilgili tecrübelerini paylaşabilirsin. Diğer üyelerimize yol göstererek vitrindekiler arasında yer alabilirsin.

Canlı yayın akışlarını takip ederek gündemi yakalayabilirsin. Canlı yayın filtrelerini kullanarak senin için özelleşmiş akış ekranından takip ettiğin kişilere, konulara ve görüşlere göz atabilirsin.

Sitede, saygınlığı ve Xper puanı seviyesi yüksek kişiler arasından seçilen fenomen üyelerden biri olabilirsin. Fenomen üyenin görüşleri her zaman en iyi görüş olmaya daha yatkındır ve fenomen üyeler sitedeki tüm üyelerden farklı olarak bazı ayrıcalıklara sahiptir.

Topluluk yöneliminin nasıl olduğunu merak ettiğin konularda anketler oluşturarak gerçek kullanıcılara dayalı sonuçlar elde edebilirsin.
KizlarSoruyor’da uzmanlık düzeyi, bilgi birikimi ve mesleki tecrübeleri ile öne çıkan Bi’Bilenler var!

Şimdiye kadar hep kızlar erkeklere, erkekler kızlara sordu; şimdi alanında uzman Bi’Bilenler’e sorma zamanı! Sağlık, diyet, makyaj, yoga... aklına gelebilecek hemen her konuda sorabilir, uzman görüşü alabilirsin.


Türkiye’nin en popüler sosyal medya platformlarından biri olan KizlarSoruyor'a girerek ilgi alanınıza göre hoşça vakit geçirebilirsin. Soru sormak istiyorum ve aynı zamanda etkileşim almak istiyorum diyorsan hemen KizlarSoruyor topluluğuna katıl. Daha çok görüş paylaş ve değerli görüşlerinin olması için seviyeni yükselt.
Sadece soru sorma! Xper seviyeni yükselt, fenomen ol ve sitede istediğin konuda eğlenceli ve bilgilendirici içeriklerimiz olan ‘Bence’ paylaşma hakkını elde et. Bence’lerinle dilediğin konudaki düşüncelerini toplulukla kolayca paylaş.

KizlarSoruyor’da sorularına karşı cinsten doğrudan cevap bulabilirsin. KizlarSoruyor sosyal medya uygulamaları arasında bu özelliğiyle öne çıkıyor. Bununla birlikte, sosyal ağlar kategorisinde yer alan KizlarSoruyor uygulaması, topluluktaki kişileri takip etme, içerisindeki görüş ve soruları beğenme, bunlara yorum yapma ve yorumlara cevap verme gibi özellikleriyle kullanıcılarına tam etkileşim imkanı sunuyor.
Hiç vakit kaybetmeden KizlarSoruyor uygulamasını indir, birbirinden keyifli içeriklerin ve kullanıcıların bulunduğu bu uygulamanın keyfini çıkar.

What’s New

Version 3.6.1 (14)

Bu güncellemeyle birlikte;
Arayüz iyileştimeleri yapıldı.
Bi'Bilen bilgilendirme penceresi eklendi.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Provider
GirlsAskGuys LLC
Size
104.8 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Danish, Dutch, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese, Turkish

Age Rating
17+
Frequent/Intense Mature/Suggestive Themes
Infrequent/Mild Profanity or Crude Humour
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like