iPhone Screenshots

Description

Díky aplikace budete mít rychlejší přístup k eshopu, informacím, kontaktům i novinkám. Zeptejte se, nakupujte a bavte se naší novou aplikací.
Základy společnosti SANU BABU byly položeny už na podzim roku 1991, když jsme seděli na terase hotýlku Nepal Peace Cottage v Kathmandu, a začínali tušit, že se nám po barevné zemi pod Himalájem bude stýskat. Měli jsme za sebou několikaměsíční poznávání Indie a Nepálu v rámci studentské expedice a před sebou cestu domů. Přesto, že nic nebylo takové jak se píše v příručkách o hinduismu a buddhismu, obje­vili jsme nový svět, okouzlující kulturu, úplně odlišný způsob života. Někdo si nad chladnoucím čajem po­vzdechl, že by bylo príma vzít kus rozevláté atmosféry s sebou do podzimní Evropy.
Zkusili jsme to. Nejprve jsme přivezli pár kousků a prodávali kamarádům a známým. V roce 1993 na tuto činnost navázala obchodní společnost SANU BABU spol. s r.o. Vybudovali jsme velkoobchodní sklad a ote­vřeli první obchod v centru Prahy. Ve stejné době jsme otevřeli prodejní výstavu o Nepálu v Celetné ulici. V současné době provozujeme pět obchodů v Praze. Naše zboží prodává desítky dalších obchodů v bývalých okresních městech, například v Brně, Břeclavi, Plzni, a v Rakovníku. Velkoob­chodní odběratelé k nám jezdí nejen z celé republiky ale i ze zahraničí.
Postupem času jsme naší nabídku rozšířili na nesčetně položek od stovky druhů vonných tyčinek přes origi­nální módu a módní doplňky, stříbrné šperky až třeba po nábytek z Indie. Dovážíme prakticky úplně všechno zboží, které splňuje naší představu o tom, co je etnické a přesto má kvalitu na kterou jsme zvyklí z Evropy.
Stále znovu a znovu se snažíme objevovat nové nápady nepálských a indických výrobců a doufáme, že každá bunda z "jačí" vlny, svetr, soška i stříbrný šperk, který přivezeme, má v sobě kousek barevné uvolněné atmosféry vlahého asijského podvečera, kdy se ve větru třepotají pestré modlitební praporky kolem vysokých stup a v chrámech vadnou květy položené k nohám soch boha Vishnu.

What’s New

Version 2.0

Nové funkce.

Information

Provider
AppSisto s.r.o.
Size
17 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Copyright
© APPSISTO s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like