iPhone Screenshots

Description

Projekt Dziedzictwo Kulturowe i Przyrodnicze dla Rozwoju Pogranicza Polsko-Czeskiego „Wspólne Dziedzictwo” jest realizowany przez 11 partnerów z 8 regionów pogranicza polsko-czeskiego, a jego głównym celem jest zwiększenie ruchu turystycznego na tym obszarze. Projekt obejmuje swoim zasięgiem województwo dolnośląskie i śląskie (częściowo) oraz opolskie (w całości) po polskiej stronie oraz kraj Liberecký, Královehradecký, Pardubický, Olomoucký oraz Moravskoslezský po stronie czeskiej.

W aplikacji turystycznej powstałej w ramach projektu znajdziemy najciekawsze obiekty położone na polsko-czeskim pograniczu. Miejsca zostały podzielone na dwie kategorie: dziedzictwo kulturowe oraz dziedzictwo przyrodnicze. Wśród nich znalazły się takie perełki jak wzgórze zamkowe w Cieszynie, kolumna Trójcy Przenajświętszej w Ołomuńcu, kompleks Dolni Oblast w Vitkovicach czy zamek w Mosznej. Każde z miejsc posiada zdjęcie, opis i dane lokalizacyjne, dzięki czemu z łatwością można wyznaczyć do niego trasę. Obiekty zostały również umieszczone na czytelnej mapie, co ułatwia podgląd ich położenia i zaplanowanie trasy. Odwiedzenie obiektów wiąże się również z benefitem, jakim jest zdobycie Odznaki turystycznej oraz nagrody rzeczowej. Szczegóły związane ze zdobyciem Odznaki zostały również opisane w aplikacji.

Ciekawą funkcja mobilnego przewodnika jest planer, w którym można zachować najciekawsze obiekty, będące później zawsze pod ręką.

Aplikacja działa offline, do jej prawidłowego działania konieczne jest jedynie jednorazowe pobranie danych Treści w niej zawarte opracowane zostały w języku polskim oraz czeskim. Kolejną składową projektu jest gra terenowa, którą znaleźć można w aplikacji „Wspólne Dziedzictwo – Gra”

What’s New

Version 1.4

Drobne ulepszenia

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like