iPhone Screenshots

Description

BULETIN është gazeta juaj personale, ajo ndodhet në tavolinën tuaj të punës, në xhep apo në dorën tuaj. Plot me ngjarje, foto dhe video të çdo lloji, është vendi ideal për t’ju mbajtur të informuar me gjithë ngjarjet nga vendi dhe gjithë bota.
Është e lehtë për të grumbulluar dhe seleksionuar ngjarjet që janë në interesin tuaj.

BULETIN është gazeta juaj, është vendi i vetëm për të ndjekur tema që ju interesojnë dhe për të komunikuar me shokë dhe miq përmes historive, videove dhe fotove.

Si fillim, zgjidhni disa interesa/tema dhe BULETIN krijon gazetën tuaj personale. Mund të shtoni apo të gjeni tema të reja, ose kërkoni botime ose ngjarje interesante sipas interesave tuaja.

Lexoni publikime të rëndësishme në të përditshmet si: Panorama, Mapo, Gazeta Tema, Gazeta Express, Top –Channel, e shumë të tjera. Në BULETIN ju mund të gjeni çdo informacion me një lëvizje të vetme të dorës.

MBANI MEND :

Ruajini ngjarjet që keni seleksionuar duke përdorur butonin /ikonën “zemër” dhe grumbullojini ato në arkivën tuaj të të preferuarave - një mënyrë kjo e përkryer për të renditur artikujt sipas dëshirave tuaja. Ju mund t’i shihni artikujt e përzgjedhur në Artikujt e Preferuar.

BULETIN mund të zbritet TANI dhe FALAS

Për këshilla apo informacione ndihmëse, vizitoni faqen tonë të internetit bulletin.al , gjithashtu na ndiqni nëpërmjet @BuletinApp në Twitter, ose në Facebook në https://www.facebook.com/getbuletin

Nëqoftëse keni probleme teknike ose pyetje, ju lutemi na kontaktoni në info@buletin.al

What’s New

Version 1.0

This update is signed with Apple’s latest signing certificate. No new features are included.

Ratings and Reviews

4.7 out of 5
7 Ratings

7 Ratings

Katrology ,

Shume kollaj per te lexuar.

Aplikacioni me i mire Shqiptar per t lexuar lajmet

3gzon ,

Nice

Great Job

JonianD ,

Super App

App shumë I mirë për të lexuar lajmet. Opsione te mira personalizimi.

Information

Provider
Mandi Shenediela
Size
50.1 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
12+
Infrequent/Mild Realistic Violence
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like