Screenshots

Description

Krijuar më 5 shkurt 2010, Jetaoshqef është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. Nga vijnë materialet? Nga ju dhe komuniteti. Përveç kësaj, ne lundrojmë kudo ku ka shqiptarë dhe ju sjellim nga andej më të mirën duke argëtuar qindra mijëra vizitorë në ditë. Të gjitha materialet tuaja janë të mirëpritura dhe ne do të vendosim nëse janë të denja apo jo për tu ndarë me të tjerët. Gjithashtu, Jetaoshqef funksionon si një rregullator për jetën tuaj, duke promovuar dukuritë pozitive dhe denoncuar ato negative. Ne do të lidhemi me ju, t'ju përfshijmë dhe me shpresë herë pas herë, të ndryshojmë jetën tuaj..

Ratings and Reviews

4.0 out of 5
10 Ratings

10 Ratings

Niwpg ,

Superb

Shume i lehte ne perdorim dhe i shpejte, me i shpejte se ne web

Supeeeer app ,

Super

App

kevin£>¥•][ ,

Back button

E keqja e ketij aplikacioni esht se mbasi te hapesh nje artikull nuk ka nje back button vetem nje home button. Esht shum e bezdishme sepse duhet ta gjesh edhe njeher aty ku e le.

Information

Provider
L.I.B MEDIA SH.P.K
Size
5.2 MB
Category
Entertainment
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Copyright
© JOQ.al
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like