Screenshots

Description

Gazeta “Koha jone” është e para gazetë në Shqipëri, e cila u themelua e pavarur dhe e lirë me 11 maj 1991. Fillimisht nisi si një gazetë lokale e Lezhës, me 500 kopje dhe botohej një herë në javë, por më pas u rrit duke u bërë gazeta më e madhe shqiptare, deri sa arriti në 88 mijë kopje shitje në ditë dhe e përditshme.

“Koha Jone” u përballë me dhunën, arrestimet dhe djegien nga pushteti, pushtete të cilat asnjëherë nuk e kanë patur mirë me “Koha Jone”, pasi ishte gazeta e cila nuk donte miqësi me pushtetet.

Nga dyert e “Koha Jone” kanë dalë pothuaj mbi 70 përqind e drejtuesve, analistëve dhe gazetarëve të sotëm shqiptarë, të cilët janë ndër më të njohurit e tregut mediatik.

Kjo është “KOHA JONE”!

What’s New

Version 1.1

Përmirësime të ndryshme

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
4 Ratings

4 Ratings

Information

Provider
Granit Gjana
Size
9.1 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like