Screenshots

Description

Shikoni kanalet tuaja të preferuara nga platforma KUJTESA, ligat e sportit, përmbajtjen VoD me filmat më të ri, seriale, dokumentarë dhe më shumë, vetëm në KUGO TV.
KUGO TV është platforma më e re nga Kujtesa, të cilës mund t’i qaseni lehtësisht nga telefoni juaj i mençur apo tableti, nëpërmjet internetit. Me një klikim në telefonin tuaj të mençur ose nga tableti, ju mund të transmetoni pamjen në televizorin tuaj, me kualitet të lartë, nëpërmjet ‘casting’. KUGO TV mund të shfrytëzohet nga 4 pajisje në të njëjtën kohë.
Karakteristikat kryesore:
- Shikoni më shumë se 180 kanale të Kujtesa Live
- Zgjedhni nga libraria e pafund e filmave, serialeve, dokumentarëve në Video Klubin e KUGO
- Shikoni ligat më ekskluzive të sportit si: Champions League, Europa League, BundesLiga Gjermane, Super Liga Turke, Kupa e Spanjës ‘Copa del Rey’, NBA dhe EuroLeague e basketbollit
- Ndëgjoni radiot më të njohura vendore në çdo kohë
Zhvilluar nga: ott.Solutions

Ratings and Reviews

3.5 out of 5
40 Ratings

40 Ratings

Albin56 ,

Nice

Program i mir sosht i keq po po kam problem pse spo lidhet emrin e perdorusit e vendosa edhe paswortin e vendosa po spe di tasht a duhet paswortin e wifi a tkujna?? 🔥Pergjigjmuu plss🔥

jetmirm ,

Deformimi i fotografise ne fullscreen

Nuk e di a jeni te vetedijshem qe nuk po e ruani aspect ratio te fotografise ne fullscreen. Po duhet me shiku pa fullscreen se perndryshe tmerresisht keq po duket. Shpresoj qe keni me rregullu kete problem.

Nderim T. ,

Pershendetje

Dashta me dit a eshte ndonje problem edhe tek te tjeret a vetem tek une sepse shpesh her programet nuk kan ze fare,
Si mund te rregullohet kjo.

Information

Provider
Kujtesa NET SH.P.K.
Size
36.8 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like