Do formy aktivně a zdrav‪ě‬ 4+

Focus agency s.r.o.

    • Free

Screenshots

Description

Zkoušeli jste někdy změnu svého životního stylu? Změna v návycích životního stylu není tak jednoduchá, jak se na první pohled může zdát. Změna musí být dlouhodobá. ​
Dostatečný pohyb, správná výživa a psychická pohoda – to je základ pro naše zdraví i pro dobrou kondici. A to jsou také hlavní stavební kameny aplikace Do formy aktivně a zdravě.
Měnit své zaběhlé návyky není jednoduché. Ano, vyžaduje to trochu úsilí a motivace, ovšem na druhé straně jsou lákavé výsledky. Dobře se cítit, dobře vypadat, dostat se do dobré kondice a sklízet obdiv.

Ve Vím, co jím jsme dali hlavy dohromady společně s profíky na výživu, pohyb a hubnutí. To vše jsme doplnili o zajímavé soutěže a odměny. Výsledkem je letní průvodce zdravým životním stylem - aplikace Do formy aktivně a zdravě, která tě vyzve k plnění fitness úkolů a bude tvým osobním trenérem i rádcem. Navíc za každý splněný úkol získáš body, za které můžeš vyhrát skvělé ceny. Zapoj se a uvidíš, že i ty máš na to žít zdravě a být v kondici. Neboj se, že budeš hladovět kvůli dietám nebo že se zničíš během na desítce. Dozvíš se mnoho zajímavých, a přitom jednoduchých rad, které fungují.

Aplikace tě přesvědčí, že cvičení přináší radost a není o tom se zničit. Ani bez správné stravy a bez receptů by to nešlo. Proto jsme se spojili s renomovanými šéfkuchaři a blogery, kteří připravili atraktivní a překvapivé výzvy. Neordinujeme dietu, nediktujeme jídlo, jen doporučujeme to, co je vhodné a co méně vhodné.

Po každém výkonu přichází čas na relax. Skutečně zdravý lifestyle není pouze o výkonech, o množství spálených kalorií. Vše musí být v rovnováze. Čas na odpočinek je velmi důležitý a my ti dáme tipy, jak na to.

Tak na co čekáš? Pusť se do toho, 80 % úspěchu je začít!

Stačí si stáhnout Do formy aktivně a zdravě!

Zábavné výzvy

Aplikace „Do formy aktivně a zdravě“ umožňuje plnit různé typy aktivit a výzev. Můžeš soutěžit, bavit se a nacházet inspiraci, jak se vydat na cestu za zdravým životním stylem.

Zdravý životní styl

Na zdraví záleží. Aplikace „Do formy aktivně a zdravě“ ukazuje, že i malé změny v životním stylu mají vliv na zdraví a lze je zařadit snadno a zábavnou formou. Stejně jako pohyb, i výživa a relaxace patří ke správnému životnímu stylu. Proto v aplikaci vyhlašujeme a plníme výzvy v kategoriích sport, výživa, relax. Obsah jde z rukou zkušených odborníků, kteří za celým projektem stojí - partnerem a odborným garantem je nezisková společnost Vím, co jím a piju (www.vimcojim.cz).

Sdílení a motivace

Aplikace ti nabízí prostor pro sdílení výsledků pomocí Health Kit, fotografií, komentářů přímo do aplikace. Můžeš komentovat a dát like příspěvkům ostatních. Interakce skvěle pomáhá motivaci!

Inspirace

Zajímavé články o sportu, výživě, novinkách o zdraví a aktuálních nabídce sdílíme v sekci “Inspirace“.

Odměňujeme!

Za plnění výzev uživatelé sbíráte virtuální medaile, ale také hodnotné odměny.

What’s New

Version 3.10

New app icon
new app name

App Privacy

The developer, Focus agency s.r.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Contact Info

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Health & Fitness
  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Entertainment
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle

You Might Also Like

Health & Fitness
Medical
Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness