Screenshots

Description

Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndesishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

What’s New

Version 1.5.0

New design
New notification platform
Live option for the Show
Share button
Back button with swipe etc...

Ratings and Reviews

4.5 out of 5
79 Ratings

79 Ratings

guloni ,

Kur jep review analfabeti me ajfon e me aios !

Po mso njehere ajfonin e aios edhe me pas jep review !

Bledi bl ,

Jo ore 😂

Si mbi aios 13? po aifon gjashtat, pesat që nuk marin aios 13? edhe është i dobët si aplikacion. harxhon shumë mb...

!ERGI1990! ,

APLIKACION JASHTËZAKONISHT I DOBËT !!!

Nuk ka opsion për gjysmë ylli se atë do vendosja, app bën vazhdimisht crash, imazhi vizual nuk përputhet me përmasat e ekranit pothuajse gjithmonë dhe është zhvilluar sikur e ka bërë dikush që e kanë kapur nga rruga me zor. 😂😂😂

Information

Provider
Gentjan Progni P.F.
Size
6.4 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 13.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like