Screenshots

Description

Mund te ndiqni programet e kanaleve te RTSH 24 ore nga telefoni juaj

Ratings and Reviews

4.5 out of 5
100 Ratings

100 Ratings

Asteria 13 ,

App

Aplikacion i thjeshte ne perdorim! Vleresoj catchup i cili te jep mundesine ti rikthehesh programit qe deshiron ose ke humbur!
EPG gjithashtu eshte shume i rendesishem per informacionin mbi programet!

GmeMeGK ,

Aplikacioni me i mire!!!

Bravo RTSH. Ju lumte per kete transformim rrenjesor!
Ky aplikacion eshte me i miri. Me RTSH Femije e kompletuat platformen pa abonime shtese.
*****⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

RTGJ fanboi ,

Mire

I mire aplikacion por shtoni opsionin catch-up dhe regjistrim ne iphone storage

Information

Provider
Marsel Tufa
Size
30.9 MB
Compatibility

Requires iOS 8.2 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Albanian, Slovak

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like