iPhone Screenshots

Description

Ajo që na bashkon të gjithë ne është pasioni për ushqimin. Snapfood prek një audiencë të gjerë në fushën e gastronomisë. Snapfood është mënyra më e shpejtë dhe praktike për të porositur ushqim kudo që të jesh. Duke ndjekur vetëm disa hapa të thjeshtë, mund të zgjedhësh për të porositur nga një shumëllojshmëri restorantesh dhe kuzhinash, numër ky që rritet çdo ditë. Mjafton të shkruani adresën tuaj dhe ne do t’ju listojmë restorantet, në të cilat mund të bëni porosi. Me Snapfood kurseni kohë dhe hani mirë! Me Snapfood ju kurrë nuk do të jeni të uritur!
Disa hapa dhe do të jeni duke shijuar vaktin tuaj në ambientet e punes, shtëpisë apo kudo që ndodheni
1. Kërkoni për restorantin afër zones suaj apo edhe atë më të preferuarin
2. Zgjidhni ushqimin që dëshironi
3. Bëni porosinë dhe do të prisni jo më shumë se koha e dorëzimit e treguar pas porosisë
4. Shijoni ushqimin dhe do të keni një vazhdim të bukur të ditës suaj.

RESTORANTET MË TË MIRA
Snapfood ofron zgjedhjen më të madhe të restoranteve në vend, ushqimin Italian, ushqimin japonez, ushqimin kinez, gatime tradicionale, pizza, fast food etj.
MUNDESI ZGJEDHJE
Ju mund të kerkoni ushqimin ose restorantin tuaj të preferuar. Platforma ju sygjeron gjithashtu edhe ushqimet më të pëlqyer nga klientet e tjerë, ofertat dhe menun e veçantë ditore të restoranteve.
I THJESHTË NË PËRDORIM
Kur porosisni duke përdorur aplikacionin, do të shmangni ngatërresat e bëra kur porosisni me telefon. Restoranti do të marr porosinë tuaj me detaje dhe do të kujdeset për të.
FOOD DELIVERY MË I SHPEJTË
Platforma jonë në bashkëpunim me restorantet ju siguron që ushqimi juaj të jetë përpara jush sa më shpejtë të jetë e mundur. Ju sigurojmë që porosia juaj nga çdo restorant i mundshëm do tju vij në një kohë mesatare prej 20 minutash.

What’s New

Version 2.5

Ajo që na bashkon të gjithë ne është pasioni për ushqimin. Snapfood prek një audiencë të gjerë në fushën e gastronomisë. Snapfood është mënyra më e shpejtë dhe praktike për të porositur ushqim kudo që të jesh. Duke ndjekur vetëm disa hapa të thjeshtë, mund të zgjedhësh për të porositur nga një shumëllojshmëri restorantesh dhe kuzhinash, numër ky që rritet çdo ditë. Mjafton të shkruani adresën tuaj dhe ne do t’ju listojmë restorantet, në të cilat mund të bëni porosi. Me Snapfood kurseni kohë dhe hani mirë! Me Snapfood ju kurrë nuk do të jeni të uritur!
Disa hapa dhe do të jeni duke shijuar vaktin tuaj në ambientet e punes, shtëpisë apo kudo që ndodheni
1.Kërkoni për restorantin afër zones suaj apo edhe atë më të preferuarin
2.Zgjidhni ushqimin që dëshironi
3.Bëni porosinë dhe do të prisni jo më shumë se koha e dorëzimit e treguar pas porosisë
4.Shijoni ushqimin dhe do të keni një vazhdim të bukur të ditës suaj.

RESTORANTET MË TË MIRA
Snapfood ofron zgjedhjen më të madhe të restoranteve në vend, ushqimin Italian, ushqimin japonez, ushqimin kinez, gatime tradicionale, pizza, fast food etj.
MUNDESI ZGJEDHJE
Ju mund të kerkoni ushqimin ose restorantin tuaj të preferuar. Platforma ju sygjeron gjithashtu edhe ushqimet më të pëlqyer nga klientet e tjerë, ofertat dhe menun e veçantë ditore të restoranteve.
I THJESHTË NË PËRDORIM
Kur porosisni duke përdorur aplikacionin, do të shmangni ngatërresat e bëra kur porosisni me telefon. Restoranti do të marr porosinë tuaj me detaje dhe do të kujdeset për të.
FOOD DELIVERY MË I SHPEJTË
Platforma jonë në bashkëpunim me restorantet ju siguron që ushqimi juaj të jetë përpara jush sa më shpejtë të jetë e mundur. Ju sigurojmë që porosia juaj nga çdo restorant i mundshëm do tju vij në një kohë mesatare prej 20 minutash.

Ratings and Reviews

4.7 out of 5
36 Ratings

36 Ratings

gdhdnbd ,

Best app for food lovers

Great food and great places , very handful for everyone who orders their food

bfyjsnen ,

Aplikacion i thjeshte dhe sherbim i shpejte 😍

Menute e shumellojta me lehtesojne zgjedhjen 😍

edisonii1 ,

Super

Super aplikacion shume i thjesht dhe porosia vjen gjithmone ne kohe. Ska ngaterresa

Information

Seller
Electral sh.p.k
Size
41.5 MB
Category
Food & Drink
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Electral Sh.p.k
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like