iPhone Screenshots

Description

Ky aplikacion i dedikohet futbollit Shqiptarë në përgjithësi me theks të veçantë kampionatit vendor. Këtu mund të gjeni të rejat më të fundit në lidhje me Superioren, kampionatin e parë, kombëtaren, moshat, legjionarët tanë që luajnë nëpër kampionate të ndryshme, si dhe shumë të tjera.

Të gjitha këto të përcjellura tek ju me një saktësi të lartë dhe nga burime të sigurta që nuk i gjeni askund tjetër.

Me 'Superliga Fan Club', ju keni mundësi të lexoni:

What’s New

Version 1.0.1

Read News Inside App

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Provider
Briljant Kasami
Size
22.1 MB
Category
Sports
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
12+
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like