iPhone Screenshots

Description

Survivor, O Ses, Yetenek Sizsiniz gibi Türkiye’nin en çok izlenen programlarının bölümleri, özel videoları ve foto galerileri Acunn.com IOS uygulaması ile parmağınızın ucunda.

Güçlü magazin kategorisiyle dikkat çeken Acunn.com, kaliteli habercilik anlayışıyla hareket eden TV8 magazin servisinin özel videolarıyla içeriğine zenginlik katıyor. Canlı maç anlatımları, maç özetleri ve güncel spor haberleri ile dikkat çeken spor servisi, spor camiasındaki gelişmeleri anlık olarak ziyaretçilerine ulaştırıyor.

Kategorilerdeki zenginliğin yanı sıra TV8 program içeriklerini de ziyaretçiye sunan Acunn.com'da; Survivor, O Ses Türkiye, Rising Star, Yetenek Sizsiniz ve 3 Adam başta olmak üzere Türkiye'nin en çok izlenen programlarının bölümleri ve özel videoları yer alıyor.

What’s New

Version 4.4

Uygulamada görülen ufak hatalar giderildi, uyumluluk arttırıldı.

Ratings and Reviews

3.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Kawar Hakari ,

Kawar Hakari

👍🏻👏🏻

Tarc79 ,

Videos don't show

I've tried to give a chance to this app but the videos have too many ads that do not disappear blocking the video itself.. One star and annoying...

Yalcin (San Diego) ,

Goruntu var ses yok ustat!

Bize indirttin app'i de goruntu var ses yok Acunn! "Agaci taslayanlardan" olmamak icin 5 yildizla taclandirdim ama duy sesimi be Acun ustat!

Information

Seller
Oktay Yilmaz
Size
34.1 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like