Screenshots

Description

Казки Дитинства - це збірка народних та авторських казок в текстовому та аудіо форматах виключно українською мовою.
Зручна навігація та пошук потрібної Вам казки!
Постійне розширення бази та модерація казок!

Аудіоказки можна програвати відразу в режимі онлайн через вбудований у додаток плеєр, або ж завантажити їх на свій пристрій та вмикати без доступу до інтернету в будь-який час. Кожна аудіоказка має текстовий формат, щоб Ви чи Ваша дитина могли самостійно її прочитати.

Пам’ятаєте ті казки, які ми слухали в далекому дитинстві, коли вболівали за лиса, який тікає від вовка, чи за все дідове сімейство, що тягне ріпку. Всі ці історії знову поруч!
Аудіо та текстові казки повернуть вам теплі спогади, та стануть повчальними розповідями чи найкращими колисковими для Ваших малят.

Ці казки не мають вікового обмеження, так як навіть найменший слухач буде зачарований голосами, що звучать в казках, або ж голосом своїх батьків, що самі з радістю проходять крізь прості і пізнавальні історії персонажів казок.

Якщо Ви не знайшли свою улюблену казку - напишіть нам і ми докладемо всіх зусиль щоб найближчим часом вона з’явилась в додатку!

What’s New

Version 4.4.0

В цьому релізі я додав новий екран "Казкова команда" (доступний з головного меню), де Ви можете ознайомитись з усіма людьми, які причетні до створення казок (тексти, переклади, начитка і тд).

Також виправлені певні помилки, куди ж без них :)

Далі буде...

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
15 Ratings

15 Ratings

Information

Seller
Andrii Antonov
Size
66.7 MB
Compatibility

Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like