Bithesap - Bitcoin & Altcoin 4+

Bithesap

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Türkiye'de en kolay ve güvenli şekilde alım yapabileceğiniz borsa platformu Bithesap'a ücretsiz üye olarak bir Bitcoin hesabı açabilir ve Türk lirası ile kolayca Bitcoin alabilirsiniz.Bitcoin fiyat artışlarında elinizdeki Bitcoin cinsi kripto paranızı gene Bithesap üzerinde satarak para kazanabilirsiniz.

Bitcoin kullanmaya başlamak için önce size özel bir Bitcoin hesabı (cüzdanı) sahibi olmanız gereklidir.Bitcoin hesabınızı Bithesap platformu üzerinde ücretsizce açabilirsiniz.Bitcoin hesabı oluşturduktan sonra tıpkı bir banka kullanıyor gibi internet üzerinden dünyanın her yerine hesabınızdan para transferi yapabilir, ödeme alabilirsiniz.

Elinizde bulunan Bitcoin cinsi kripto paranızı Bithesap üzerinden ücretsiz Türk Lirasına çevirebilir veya Türk Lirasi ile Bitcoin alabilirsiniz.Aldığınız Bitcoin cinsi paranızı istediğiniz yere transfer edebilir, ödeme yapabilirsiniz.Bitcoin değer artışlarında kazanç elde edebilir, yatırım yapabilirsiniz.

Türkiyedeki tüm bankalardan Akbank ve Garanti bankasındaki hesaplarımıza para transferi yapabilir. Havale ve Eft ile Bithesap üzerinden banka hesabınıza TL para çekebilirsiniz.

Bitcoin fiyat grafiği ve diğer altcoinlerin fiyat grafiğini ve teknik analizi Bithesap üzerinden takip edebilirsiniz.Fiyat grafiğini bu sayfadan canlı takip edebilirsiniz.

Bitcoin kullanmak için size özel bir Bitcoin hesabınızın (cüzdanın) sahibi olmanız gereklidir.Bitcoin hesabınızı Bithesap platformu ücretsiz olarak sağlamaktadır.Bitcoin hesabı oluşturduktan sonra tıpkı bir banka kullanıyor gibi internet üzerinden dünyanın her yerine hesabınızdan kripto para transferi yapabilir, ödeme alabilirsiniz.

Bithesap üzerinde açacağınız Bitcoin cüzdan hesabınızın en gelişmiş güvenlik önlemleriyle korunur ve bilgisayarınıza virüs bulaşması ve format atılınca bilgisayardaki verilerin kaybı neticesinde hesaplarınızın silinmesi riskinden sizi kurtarmış olur.

What’s New

Version 1.3

hata düzeltmeleri & iyileştirmeler

App Privacy

The developer, Bithesap, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance