Screenshots

Description

Robienie internetowych zakupów przez smartfona jest łatwe i szybkie, a dzięki naszej aplikacji może też być pożyteczne! Kupując z aplikacją FaniMani, możesz za darmo przekazywać darowizny na konto organizacji, którą chcesz wspierać.

Z FaniMani zrobisz zakupy w ponad 1000 sklepów, restauracji i portali internetowych. Wiele z nich to znane i popularne polskie lub międzynarodowe marki. W bazie FaniMani jest ponad 5000 organizacji społecznych, które od zebrały już ponad 1,2 mln zł.

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej FaniMani łatwo przejdziesz do ulubionego sklepu i aktywujesz darowiznę oraz sprawdzisz najnowsze promocje i okazje. Sprawdzisz również swoje konto i podejrzysz ostatnie darowizny.

FaniMani to jedyny w Polsce serwis, dzięki któremu możesz bezpłatnie wspierać organizacje społeczne podczas zakupów online, jednocześnie polując na okazje. Ty płacisz tyle, ile zawsze, a część wydanej kwoty trafia do wskazanej przez Ciebie organizacji.

Z aplikacją FaniMani masz wiele okazji… do pomagania!

What’s New

Version 0.17

Usprawniono logowanie przez Google i Facebook

App Privacy

The developer, Fundacja FaniMani, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like