Screenshots

Description

Швидкий викуп та доставка товарів з-за кордону в Україну.

Наші послуги:
– Міжнародна доставка: доставляємо з будь яких інтернет-магазинів США, Китаю та Туреччини за 7-14 днів.
– Викуп товарів: не обов’язково володіти китайською, турецькою чи английською, щоб шопитись без обмежень. Візьмемо спілкування з іноземними магазинами на себе. Проводячи викуп товару, ми перевіримо магазин та попередимо вас, якщо він займається шахрайством та має погані відгуки.
– Переговори з постачальниками: за потреби візьмемо на себе спілкування з постачальниками при формуванні складних замовлень або замовленнях у месенджерах.
– Фотографування товару на складі: ми безкоштовно фотографуємо товар перед відправкою в Україну. Ви будете впевнені в якості та цілісності своєї покупки. Якщо вас щось не влаштує, ми повернемо ваше замовлення продавцю.
– Додаткові фото: більше фото - більше кутів огляду замовленого товару. Робимо за запитом.
– Об’єднання замовлень/консолідація: ви можете об’єднати до 8 замовлень в одну посилку. Якщо загальна вартість товарів для об’єднання буде менше 100 євро, то митні платежі не будуть нараховані.
– Розділення великого замовлення: ви можете розділити вашу посилку за кількістю або вартістю товарів і відправити їх різним одержувачам в Україну. Якщо вартість товарів в розділених посилках буде вище 100 євро, вони будуть відправленні в Україну в різний час та різними партіями за вашим запитом.
– Реферальна програма: діліться додатком EasyGet з друзями та отримуйте по 3,33$ бонусів після того, як вони оплатять першу доставку. А друг отримає свої 3,33$ одразу після реєстрації.
– Страховка: страховий внесок складає 2,5% від вартості посилки, але не менше 1$ і гарантує 100% відшкодування у разі втрати або пошкодження посилки.

Що в середині застосунку:
– Адреси складів EasyGet в США, Китаї та Туреччині для доставки замовлених товарів з будь-яких інтернет-магазинів.
– Велике різноманіття додаткових послуг, для отримання найкращого сервісу тільки з тим, що дійсно потрібно.
– Опис та посилання на надійні інтернет-майданчики розділені на категорії на будь-який смак.
– Цікаві товари за безсоромно привабливими пропозиціями від редакції EasyGet. Можна купувати не виходячи з застосунку.
– Калькулятор для розрахунку орієнтовної ціни доставки та прогноз по митним платіжкам, якщо ціна товару перевищує 100 євро. Максимальна прозорість.
– Об’єднуй та роз’єднуй вміст посилок під власні потреби та замовляй доставку на будь-яких отрімувачів.
– Можна замовити послугу викупу товарів за посиланнями, за фото, або за назвою - наша команда знайде найкращі варіанти за мінімальною ціною у надійних постачальників.
– Відстежуй статуси по всім своїм посилочкам в одному місці.
– Отримуй повідомлення в зручні Telegram та Viber зі статусами, новинами, акційними пропозиціями.
– Роби оплати карткою, Apple Pay, або Google Pay, як тобі зручно.

Швидка доставка товарів в Україну за найкращими тарифами на ринку від EasyGet! Ми співпрацюємо з авіакомпаніями без посередників та працюємо більше 11 років на логістичному ринку України.

Встановлюйте додаток EasyGet та насолоджуйтеся тим самим шопінгом до якого ви звикли, тільки набагато швидше, різноманітніше та надійніше!

What’s New

Version 2.27.630

У цьому оновленні:
1. Новий напрямок - ТУРЕЧЧИНА! Замовляйте викуп і доставку товарів в найкоротші терміни з Туреччини. Текстиль, одяг, шкіра, аксесуари, техніка та інші радощі вже чекають коли ти оформиш замовлення в додатку. Шукай нову адресу складу на вкладці Easy-адреси.
2. Калькулятор основних та додаткових послуг. Розрахуйте в точності вартість доставки, послуги викупу, додаткові послуги та митні платежі щоб бути впевненим у вартості замовлення ще до його оформлення. Шукай новий калькулятор на вкладці Тарифи.
3. Можливість ділитися крутими товарами з іншими користувачами EasyGet. Коли ти добре оціниш якість товару який тобі приїхав, ми обов'язково запитаємо у тебе дозвіл поділитися цим товаром з іншими користувачами в нашому додатку.
4. Англійська мова в додатку. Ви просили - ми зробили! Тепер ваші друзі і родичі з США зможуть самі оформити в додатку доставку посилок в Україну і оплатити її. Шукайте у вкладці Налаштування.
5. Виправили помилки, підвищили продуктивність.

Швидше оновлюй EasyGet та заціни апгрейд!

Знайдена помилка чи є побажання щодо вдосконалення? Твою думку будуть раді почути тут: info@easyget.com.ua

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Danielua ,

Good delivery app

Useful app if you need merchandise or parcels delivered from the States or China to Ukraine.
My both purchases from the US were delivered within 14 days as promised.

App Privacy

The developer, VICO, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Contact Info
  • Identifiers
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like

Business
Business
Business
Business
Finance
Finance