Screenshots

Description

Aplikace Audioteka - audioknihy v češtině je určena k poslechu audioknih prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu.

Audioknihy jsou nejlepším způsobem, jak udržet kontakt s literaturou, když nemáte čas, možnost nebo chuť číst. Nechte si knihy i oblíbené časopisy, jako je Respekt nebo Forbes, předčítat profesionálními hlasy populárních herců. S audioknihami se můžete bavit i vzdělávat během cestování v autě, procházek, domácích prací, cvičení. S audioknihou můžete relaxovat, když jsou vaše oči příliš unavené na čtení.

V Audiotéce najdete nejširší nabídku audiknih v čestině doplněnou o slovenské tituly i audioknihy v dalších jazycích. Celkem můžete vybírat z více než 3000 titulů, které můžete procházet podle popularity, data zařazení do nabídky nebo tematických kategorií. Výběr si usnadníte poslechem krátké ukázky nebo stažením několika prvních kapitol zcela zdarma. Audioknihu, kterou chcete mít na své poličce kdykoliv k poslechu, zakoupíte přímo v aplikaci přes váš Apple účet (In-App Purchase).

Aplikaci lze používat bez registrace, ale pro dokonalý zážitek s audioknihami opravdu kdykoliv a kdekoliv doporučujeme založení uživatelského účtu, který umožní synchronizaci vaší virtuální Poličky s audioknihami mezi více zařízeními a s účtem na webové stránce www.audioteka.cz.

K poslechu audioknihy nepotřebujete mít audioknihu staženu celou, aplikace během okamžiku stáhne nezbytnou část a zahájí přehrávání. Rychlost přehrávání si můžete přizpůsobit v rozmezí 0,75 až 2,5 násobku standardní rychlosti. Pokud rádi posloucháte audioknihy v posteli, nastavte si automatické vypnutí přehrávání po zadaném časovém úseku.

Při každém přerušení poslechu, i v případě příchozího hovoru nebo odpojení sluchátek, si aplikace si zapamatuje místo přerušení (vytvoří záložku) a vy vždy automaticky navážete na poslech v místě, kde jste skončili. To platí, i když Audioteku používáte na více telefonech či tabletech, záložky se na všech zařízeních přihlášených k jednomu účtu synchronizují. Na svém tabletu tedy začnete vždy poslouchat přesně z místa, kde jste skončili na telefonu.

V případě jakýchkoliv problémů nebo návrhů nás kontaktujte na e-mail podpora@audioteka.cz.

-----
This app, brought to you by Audioteka.cz, allows listening to widest offer of audiobooks in Czech.

What’s New

Version 1.110.3

- opravy chyb a vylepšení

Ratings and Reviews

4.6 out of 5
18 Ratings

18 Ratings

Paja ,

I love this app

Great selection of titles helped me to stock up on some classics of Czech literature.

medovina ,

jumps back too far

The app works fine, but it’s annoying that the rewind button always jumps back 30 seconds - that’s much too long! Please change it to 10 seconds, or give the user the option to adjust the jump time.

nerakhon ,

Always prevents me getting bored

Great audiobook source with pleasant UI/UX

Information

Seller
AUDIOTEKA.CZ s.r.o.
Size
50 MB
Category
Books
Compatibility

Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Czech

Age Rating
12+
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. Revizor $5.99
  2. Lidský faktor $13.99
  3. Škola Malého stromu $13.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like