Budatamam 4+

Cihan ISIKLAR

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Budatamam ile bu da tamam!

Alışveriş listeleri, telefon trafikleri, karışan magnetler, unutulan siparişler, kısık ateşte telaşa bırakılmış mutfak ihtiyaçları artık çok geride kaldı. Evden çıkmadan, esnaf işletme dolaşmadan tüm gıda ihtiyaçlarınız, üstelik bildiğiniz yerden artık tek bir uygulama ile kapınızda!

Budatamam; yaşadığınız semte hizmet veren, gıda alanında faaliyet gösteren işletmeleri (manav, kasap, şarküteri, kuruyemişçi, balıkçı, aktar, gıda butikleri vb.) sizler ile buluşturur.

Online gıda alışverişinizde sizlere daha fazla ürün/satıcı alternatifi sunar ve ihtiyacınız olan ürünlerin fiyatlarını karşılaştırmalı olarak görüntüler.
Sadece paketlenip raflarda kullanıcısını bekleyen ürünleri değil, size teslim edilmek üzere hazırlanan sağlıklı, taze, doğal, organik ve yöresel ürünleri de kapınıza getirir.

‘Hemen’ ya da ‘belirlenen saat’ teslimat seçenekleri ile işletmelere gitmeye gerek kalmadan tazeliği, zamanı ve memnuniyeti teslim alabilirsiniz.

Evin küçük çocuğu ya da zamanın kıymetini bilen, trafik ve park problemine takılmadan tazeliğe ulaşmak isteyen büyükler, hepimiz için artık bu da tamam!

Şimdilik sadece Aydın’da hizmet vermekteyiz. En kısa sürede tüm Türkiye’de kolaylık ve memnuniyeti kapınıza getireceğiz.

What’s New

Version 1.0.5

- Performance optimization
- Fixed bugs

App Privacy

The developer, Cihan ISIKLAR, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Location
  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping