Screenshots

Description

האפליקציה תעזור לכם להתעדכן בכל מה שקורה בכרטיסי האשראי שלכם בכאל - ויזה, מסטרקארד ודיינרס, לבצע פעולות בעצמכם, וליהנות מהטבות. מהיום, יהיה לכם יותר קל לצפות בעסקאות שעשיתם בארץ ובחו"ל, כולל זיכויים ועסקאות בתהליך קליטה, לשנות את מועד החיוב, להגדיל את מסגרת האשראי בכאל, לשלוט בפריסת החיובים שלכם, לעצור הוראות קבע, לבקש הלוואה, לצפות בקוד הסודי, לחפש עסקאות, לבטל כרטיסים אבודים ועוד... הצלחנו לסקרן אתכם? איזה כיף! אתם מוזמנים להוריד כבר עכשיו את האפליקציה החדשה וליהנות מכל מה שיש לה להציע... בא לכם להתעמק קצת בכל מה שעשינו? אז ככה:

• האפליקציה מעדכנת את המידע שלכם כל הזמן. יש בה מידע מפורט על כל כרטיסי כאל שיש לכם,
לא משנה אם זה כרטיס של ויזה, מסטרקארד או דיינרס, כרטיס בחיוב מיידי (דיירקט או דביט) או
כרטיס עם חיוב נדחה. באפליקציה תוכלו למצוא גם את כרטיסי CalChoice בהם בוחרים כמה
לשלם בכל חודש.

• מה תוכלו למצוא בפירוט העסקאות? את כל ההוצאות שלכם בארץ ובחו"ל, כולל כאלה שעשיתם ממש הרגע. ראיתם עסקה עם חיוב מוזר או ששם בית העסק לא מצלצל לכם מוכר? תהיו רגועים, אפשר למצוא באפליקציה את פרטי העסקה בקלות עד שנה וחצי אחורה.

• רוצים לדעת כמה סה"כ חויבתם בחשבון הבנק שלכם בחודש מסוים? גרף הוצאות חודשי, הכולל את כל מועדי החיוב, מכל כרטיסי האשראי וכל החיובים המידיים (משיכות מזומן, עסקאות בחו"ל, עסקאות באינטרנט) מחכה לכם בעמוד הבית. תוכלו לצפות בסכומים שחויבתם מהחשבון עד 6 חודשים אחורה!

• חייבים לפרוס את החיוב החודשי לתשלומים? נכון! גם זה סופר-כאל! תכננו לכם תהליך קצר וידידותי מאוד שבו אתם שולטים במספר התשלומים ובהחזר החודשי.

• יודעים אחרי מי הכי שווה לעקוב בימים אלה? נכון, אחרי מסגרת האשראי שלכם. באפליקציה כל כך פשוט לראות כמה מסגרת פנויה יש לכם ובכמה השתמשתם.

• יש לכם הוראת קבע שאתם צריכים לעצור? גם זה כאל! לא צריך להתקשר לנציג, הכל באפליקציה.

• צריכים הלוואה? באפליקציה החדשה הכנו תהליך פשוט ומהיר שבו תוכלו לבקש הלוואה מתי שתרצו.

• מכירים את התוכנית "חיוב חודשי קבוע"? מי שמצטרף אליה יכול להגדיר את סכום החיוב החודשי שלו בכל חודש, כדי שלא יהיו הפתעות במועד החיוב. באפליקציה החדשה תוכלו לשנות את הסכום שבו תחויבו, להקטין או להגדיל אותו, לפי מה שמתאים לכם.

• אבד או נגנב לכם הכרטיס? קורה... באפליקציה החדשה תוכלו לחסום את הכרטיס באופן קבוע או זמני. חסמתם את הכרטיס באופן קבוע? אוטומטית נשלח לכם כרטיס חדש. חסמתם את הכרטיס באופן זמני והצלחתם למצוא אותו? מעולה! תוכלו להפעיל את הכרטיס מחדש דרך האפליקציה.

• הכרטיס שלכם נפגם או נשחק? לא נורא, מדווחים על זה באפליקציה וכרטיס חדש ותקין יישלח אליכם.

• האפליקציה שלנו לא רק יפה, היא גם נורא חכמה. כמה אפליקציות אתם מכירים שיש להן תובנות? תובנות על חיובים חריגים בהוראות קבע, על זיכויים שקיבלתם, על הקניות שלכם באינטרנט במט"ח על סכומי משיכות מזומן שלכם ועוד ועוד..

• יש באפליקציה עוד המון פלוסים, אבל יש פלוס בולט במיוחד – כפתור הפלוס, שם תמצאו את כל הפעולות שאפשר לעשות באפליקציה. ואם לא מצאתם את מה שאתם מחפשים, תוכלו לחפש כל דבר בחיפוש המהיר בתפריט הראשי. תוכלו להקליד מילות חיפוש או להגיד אותן! האפליקציה שלנו תשמח להקשיב לכם.


• לסיום, נספר לכם, שבאפליקציה תמצאו את כרטיסי המועדונים שלנו בכאל, למשל - פלייקארד, שופרסל, יש, פאוארקארד, פמילי 365, דיינרס אקסטרה, H&O, מיילס אנד מור, שווה, הייטקזון, יחד, כאל פיקסנט ועוד, וגם את כרטיסי הבנקים שיש לכאל הסדר עימם, כמו דיסקונט ומרכנתיל, איגוד, יהב, מזרחי, הבינלאומי הראשון, פא"גי, בנק ירושלים, U בנק, HSBC, אוצר החייל והפועלים.

אגב, חשוב לנו להמשיך להשתפר ואנחנו עדיין פתוחים לביקורות – אם מצאתם תקלה או שאתם מרגישים שמשהו חסר לכם באפליקציה? תשלחו לנו מייל ל - cal.app@icc.co.il
אנחנו פתוחים גם למחמאות ופירגונים, מוזמנים לכתוב לנו כתגובה בחנות האפליקציות.

What’s New

Version 4.1.0

אפליקציית כאל החדשה, עכשיו חדשה וטובה אפילו יותר, והכל בזכותכם! קראנו את כל התגובות שלכם, שמחנו לראות שאהבתם את האפליקציה ושהיא עוזרת לכם לנהל את כרטיסי כאל ודיינרס שלכם. ראינו גם שהיו לכם כמה הצעות מעניינות לשיפור, וכבר התחלנו לעבוד על זה, כפי שתראו בגרסאות הבאות של האפליקציה. בגרסה הזאת תוכלו לראות שטיפלנו בכמה באגים.
חשוב לנו לשמוע מכם עוד – אם נתקלתם בתקלה ואם אתם מרגישים שמשהו חסר לכם באפליקציה בבקשה תכתבו לנו למייל - cal.app@icc.co.il

Ratings and Reviews

2.5 out of 5
23 Ratings

23 Ratings

DayTrader5 ,

חידוש מרענן, עם באג

העיצוב החדש של האפליקציה מרהיב ונוח.
באג: עסקאות עתידיות (לחודש הקרוב למשל) מוצגות ללא ההנחה, דבר שמעוות את גובה החיוב העתידי.

Developer Response ,

הי, תודה רבה על הפידבק. חלק מההנחות ניתן לראות בעסקאות עתידיות. נשמח שתפרט לנו לאילו הנחות כוונתך, ניתן לשלוח לנו לכתובת המייל שלנו: cal.app@icc.co.il

SbsDsEs ,

OMG- it’s obviously great!!

A great app! Excellent user experience!! Intuitive and easy to use. Exactly what I need ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

matsuel ,

Either crashes or does not work most of the time

Either crashes or does not work most of the time.
What is wrong with you CAL.
You used to be proud of the app.
Now it mostly doesn’t work.
I have to use your partially functional website instead.
Get your act together

Information

Seller
Israel Credit Cards ltd
Size
76 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like