Cal כא‪ל‬ 4+

הטבות, תשלומים, אשראי ומיד‪ע‬

Cal - Israel Credit Cards LTD

Designed for iPad

    • 4.6 • 549 Ratings
    • Free

Screenshots

Description

האפליקציה תעזור לכם להתעדכן בכל מה שקורה בכרטיסי האשראי שלכם בכאל - ויזה, מסטרקארד ודיינרס, לבצע פעולות בעצמכם, ליהנות מהטבות ומעכשיו גם לשלם ישירות מהנייד בטאצ'..
מהיום, יהיה לכם יותר קל לצפות בעסקאות שעשיתם בארץ ובחו"ל, כולל זיכויים ועסקאות בתהליך קליטה, לשנות את מועד החיוב, להגדיל את מסגרת האשראי בכאל, לשלוט בפריסת החיובים שלכם, לעצור הוראות קבע, לבקש הלוואה, לצפות בקוד הסודי, לחפש עסקאות, לבטל כרטיסים אבודים ועוד...
הנה תזכורת לכל הדברים הטובים שתמצאו באפליקציית כאל:
- האפליקציה החדשה מעדכנת את המידע שלכם כל הזמן. יש בה מידע מפורט על כל כרטיסי כאל שיש לכם, לא משנה אם זה כרטיס של ויזה, מסטרקארד או דיינרס, כרטיס בחיוב מיידי (דיירקט או דביט) או כרטיס עם חיוב נדחה. באפליקציה תוכלו למצוא גם את כרטיסי CalChoice בהם בוחרים כמה לשלם בכל חודש.
- לשלם מהנייד זה קל - הוספנו לאפליקציית כאל את Apple Pay- הדרך המהירה לשלם מהנייד בטאצ'!
איך מצטרפים – מורידים את אפליקציית כאל, לוחצים על כפתור ההצטרפות לApple Pay בתפריט ההמבורגר ובוחרים את הכרטיס שאותו רוצים לצרף מהכרטיסים הזכאים – ואפשר להתחיל לשלם עם Apple Pay.
- מה תוכלו למצוא בפירוט העסקאות? את כל ההוצאות שלכם בארץ ובחו"ל, כולל כאלה שעשיתם ממש הרגע. ראיתם עסקה עם חיוב מוזר או ששם בית העסק לא מצלצל לכם מוכר? תהיו רגועים, אפשר למצוא באפליקציה את פרטי העסקה בקלות עד שנה וחצי אחורה.
- רוצים לדעת כמה סה"כ חויבתם בחשבון הבנק שלכם בחודש מסוים? גרף הוצאות חודשי, הכולל את כל מועדי החיוב, מכל כרטיסי האשראי וכל החיובים המידיים (משיכות מזומן, עסקאות בחו"ל, עסקאות באינטרנט) מחכה לכם בעמוד הבית. תוכלו לצפות בסכומים שחויבתם מהחשבון עד 6 חודשים אחורה!
- חייבים לפרוס את החיוב החודשי לתשלומים? נכון! גם זה סופר-כאל! תכננו לכם תהליך קצר וידידותי מאוד שבו אתם שולטים במספר התשלומים ובהחזר החודשי.
- יודעים אחרי מי הכי שווה לעקוב בימים אלה? נכון, אחרי מסגרת האשראי שלכם. באפליקציה החדשה כל כך פשוט לראות כמה מסגרת פנויה יש לכם ובכמה השתמשתם.
- יש לכם הוראת קבע שאתם צריכים לעצור? גם זה כאל! לא צריך להתקשר לנציג, הכל באפליקציה.
- צריכים הלוואה? הכנו באפליקציה תהליך פשוט ומהיר שבו תוכלו לבקש הלוואה מתי שתרצו.
- מכירים את התוכנית "חיוב חודשי קבוע"? מי שמצטרף אליה יכול להגדיר את סכום החיוב החודשי שלו בכל חודש, כדי שלא יהיו הפתעות במועד החיוב. באפליקציה תוכלו לשנות את הסכום שבו תחויבו, להקטין או להגדיל אותו, לפי מה שמתאים לכם.
- אבד או נגנב לכם הכרטיס? קורה... באפליקציה תוכלו לחסום את הכרטיס באופן קבוע או זמני. חסמתם את הכרטיס באופן קבוע? אוטומטית נשלח לכם כרטיס חדש. חסמתם את הכרטיס באופן זמני והצלחתם למצוא אותו? מעולה! תוכלו להפעיל את הכרטיס מחדש דרך האפליקציה.
- הכרטיס שלכם נפגם או נשחק? לא נורא, מדווחים על זה באפליקציה וכרטיס חדש ותקין יישלח אליכם.

- האפליקציה שלנו לא רק יפה, היא גם נורא חכמה. כמה אפליקציות אתם מכירים שיש להן תובנות? תובנות על חיובים חריגים בהוראות קבע, על זיכויים שקיבלתם, על הקניות שלכם באינטרנט במט"ח על סכומי משיכות מזומן שלכם ועוד ועוד..
- יש באפליקציה עוד המון פלוסים, אבל יש פלוס בולט במיוחד – כפתור הפלוס, שם תמצאו את כל הפעולות שאפשר לעשות באפליקציה. ואם לא מצאתם את מה שאתם מחפשים, תוכלו לחפש כל דבר בחיפוש המהיר בתפריט הראשי. תוכלו להקליד מילות חיפוש או להגיד אותן! האפליקציה שלנו תשמח להקשיב לכם.
- לסיום, נספר לכם, שבאפליקציה תמצאו את כרטיסי המועדונים שלנו בכאל, למשל - פלייקארד, שופרסל, יש, פאוארקארד, פמילי 365, דיינרס אקסטרה, H&O, מיילס אנד מור, שווה, הייטקזון, יחד, כאל פיקסנט ועוד, וגם את כרטיסי הבנקים שיש לכאל הסדר עימם, כמו דיסקונט ומרכנתיל, איגוד, יהב, מזרחי, הבינלאומי הראשון, פא"גי, בנק ירושלים, U בנק, HSBC, אוצר החייל והפועלים.
אגב, אנחנו פתוחים לביקורות – אם מצאתם תקלה או שאתם מרגישים שמשהו חסר לכם באפליקציה? תשלחו לנו מייל ל - cal.app@icc.co.il
אנחנו פתוחים גם למחמאות ופירגונים, מוזמנים לכתוב לנו כתגובה בחנות האפליקציות.

What’s New

Version 5.34.1

הכירו את My Cal - כרטיס נטען מעוצב שעושה חיים כאל-ים להורים ולילדים.
מטעינים את הכרטיס בקליק והילדים משלמים ממש כמו הגדולים.
אהה, ותישארו רגועים! תוכלו לעקוב אחרי ההוצאות באפליקציה של כאל, ואפילו לנעול את הכרטיס בקליק, ללא צורך בשיחה עם נציג.
והכי כיף? אפשר לבחור כרטיס מעוצב חינם מקולקציית הכרטיסים המעוצבים הכוללת את הכרטיסים של אנה זק!

המשיכו לשלוח אלינו הצעות לייעול ל- cal.app@icc.co.il זה עוזר לנו מאוד וכמובן נשמח שתדרגו אותנו בחנות

Ratings and Reviews

4.6 out of 5
549 Ratings

549 Ratings

Yourrealfriend ,

Excellent CS, easy to use app

None like cal Keeping me updated and good communications with reps. The app is useful in so many ways that I don’t really need cs for most actions. Thank you for great service and for helping me through bad times. Much love

Developer Response ,

Thank you so much
Have a great day 🙏

189222388291 ,

No English and customer support doesn’t speak English

The app doesn’t come In English and when I call the customer department. They’re more incapable than I’ve ever seeen before. Frankly a different breed.

Developer Response ,

Hi, thank you for bringing this to our attention, we're here to help. Please send us your info to: cal.app@icc.co.il and our representative will contact you as soon as possible. Thanks Cal's team app

kochko ,

Question

How do I get other Visa cards from Bank Leumi into the App?

Developer Response ,

Hi, Please send us your contact info via mail: cal.app@icc.co.il and one of our representative will contact you. Thanks, Cal's app team

App Privacy

The developer, Cal - Israel Credit Cards LTD, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Wallet

    Get all of your passes, tickets, cards, and more in one place.

More By This Developer

Finance
Finance
Finance
Business
Business

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance