CALDIS - rezerwacje dla firm 4+

CALDIS

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description


DARMOWA aplikacja dla użytkowników platformy CALDIS.
Do poprawnego działania WYMAGANE jest posiadanie konta w CALDIS. Jeżeli nie posiadasz konta, odwiedź naszą stronę internetową.

Prosty i łatwy w obsłudze system rezerwacji on-line umożliwiający usprawnienie biznesowej codzienności. Przejrzysty kalendarz z Twoimi rezerwacjami wraz z możliwością potwierdzania ich Twoim klientom poprzez automatyczny system SMS! Statystyki, faktury, baza klientów – możliwość podejmowania dodatkowych działań marketingowych poprzez wysyłanie mailingów oraz SMS-ów – wszystko w obrębie jednej aplikacji!

System stworzony został z myślą o osobach, które poszukują prostego rozwiązania będącego wsparciem i ułatwieniem codziennej pracy związanej z rezerwacjami. Przejrzysta nawigacja i menu sprawia, że nawet początkujący użytkownicy mogą z łatwością wdrożyć rozwiązanie w swoim biznesie. Popularne potwierdzanie rezerwacji poprzez automatyczne SMS-y, możliwość prowadzenia „prostej księgowości” poprzez wbudowany system do faktur i rachunków, automatyczne statystyki oraz baza klientów.

Prostota systemu sprawia, że aplikacja dedykowana jest wielu branżom. Korzystać z niej mogą zarówno przedstawiciele branży beauty (fryzjerzy, barberzy, kosmetyczki), jak i lekarze, terapeuci, trenerzy personalni, właściciele ośrodków sportowych, wypożyczalnie urządzeń i samochodów czy właściciele domków, pensjonatów i hoteli.

W skrócie:
- prosty system rezerwacji on-line – tworzysz terminarze, dodajesz pracowników
- faktury i rachunki – generujesz w szybki sposób faktury /PDF, wysyłane poprzez e-mail lub drukowane bezpośrednio z systemu
- baza klientów – tworzysz przejrzystą bazę klientów wraz z automatyczną historią ich wizyt/rezerwacji
- statystyki – system generuje dla Ciebie podstawowe statystyki związane z rezerwacjami, usługami i przychodami

What’s New

Version 1.6

Aktualizacja ikony aplikacji

App Privacy

The developer, CALDIS, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Business
Business
Business
Finance
Business
Business