Description

Farkında olduğunuz her an yeni bir andır.

Yaşamı farkındalıkla yönetmek, düşünce ve duygulara bilinç katmak, zamanla bir yaşam biçimi olur. Crea Meditasyon sizlere bu yaşam biçimini, Türkiye’de “Mindfulness/Farkındalık” eğitimcilerinden olan Selmin Erk’in sesinden uygulamalarla aktarıyor.

Her an her yerde kolayca yapabileceğiniz bu meditasyon egzersizlerine ek olarak, sadece Crea Meditasyon'da bulabileceğiniz kişiye özel "Olumlama Meditasyonları" sayesinde artık olumsuz düşünce ve inançlarınızı yıkarak, zihninizi yeniden programlama şansına sahipsiniz!

Aile, iş, arkadaşlar arasında gidip gelen hayatınızda “anda kalarak” önceden farkında olmadığınız düşünce alışkanlıklarınızın bilincine varır, hangi düşüncelerin saklanıp, hangilerinin sadece izlenip serbest bırakılacağını ayırt edebilirsiniz.

Crea Meditasyon, kısa ve uzun süreli meditasyon seçenekleri ile uykusuzluk, stres, endişe, öfke gibi hayatı zorlaştıran durumlarla baş edebilmeniz için size yardım eder. Uyku meditasyonları, nefes egzersizleri ve olumlamalar ile farkındalık yaratarak daha dingin ve sakin bir zihne sahip olup duygularınızı yönetebilirsiniz.

Sizi çılgın bir dünyada dingin bir kafa yaratmaya davet ediyoruz.

Crea Meditasyon, isteğiniz doğrultusunda "Farkındalık" dakikalarınızı Apple Sağlık uygulamasına kaydederek gelişiminizi izlemenize yardımcı olur.

Günlük kısa süreli uygulamalarla şu yönlerden güçlenirsiniz:

• Kendini tanımak ve bilmek
• Stresle başa çıkmak

• İş verimliliğini arttırmak

• Empatiyi geliştirmek

• Anlık düşünce ve duyguları yargılamadan fark etmek

• Bağışıklık sistemini güçlendirmek

• İç huzur sağlamak

• Uyku düzenini iyileştirmek
• Öfke kontrolü ve duygusal dengeyi sağlamak

• Sporda, müzikte performansı arttırmak

Stres ve endişe ile başa çıkmanızda yol gösteren, duygusal ve zihinsel dengenizi sağlamanızda rahatlatıcı etkisi olan Meditasyon ve Farkındalık konuları:
Derin Uyku
Nefes egzersizi
Farkındalık
Bedenle Bağ
Düşüncelerde Huzur
Ofiste Huzur
Sevecen Şefkat
Değer bilmek
Affetmek
Derin Gevşeme
Ağrıda ve Acıda Şifa
Öz Değer

Abonelikler Hakkında

Crea Premium 7 günlük ücretsiz deneme ve uygulama içi satın alımlar sunuyor! Premium sürüm tüm içeriklere sınırsız erişmenizi sağlar. Kısa süreli deneme için haftalık abonelik alabilirsiniz. Crea Premium'un avantajlı abonelik fırsatından faydalanmak için yıllık planı öneririz. Tutar, iTunes hesabınıza yansıtılır ve ülkeye göre değişebilir. Ödemeyi tamamlamadan önce toplam fiyatı göreceksiniz. Uygulama içi satın alınan abonelikler, planınıza göre yenilenir. Yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi iTunes hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresinde teklif edilen hakların kullanılmayan kısımları, uygulanabildiği yerde, kullanıcı o tarihte ilgili yayın için abonelik satın aldığı zaman geçerliliğini yitirecektir.

Gizlilik Sözleşmesi:
https://www.creameditasyon.com/wp-content/uploads/2020/06/Privacy-Policy.pdf

Kullanıcı Sözleşmesi:
https://www.creameditasyon.com/wp-content/uploads/2020/05/Kullanıcı-Sözleşmesi.pdf

What’s New

Version 1.11.92

Küçük hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Information

Seller
LAPIS BILGI TEKNOLOJILERI LIMITED SIRKETI
Size
181.7 MB
Compatibility

Requires iOS 10.0 and watchOS 4.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. Haftalık Premium $4.99
  2. Aylık Premium $8.99
  3. Yıllık Premium $39.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like