Deep Haber 4+

Deep Haber Takip Analiz Ticaret Limited Sirketi

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Deep Haber, Türkiye’den ve dünyadan 30 binin üzerinde haber sitesini, forum, portal, blog, şikâyet sitelerini ve sosyal medyayı eş zamanlı olarak sizinle buluşturan, Türkiye’nin en gelişmiş dijital takip uygulamasıdır.

Deep Haber Arama Motoru, girdiğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda çıkan sonuçları anlık ve geriye dönük olarak size anında verir. Tüm haberleri, başlıkları, yazarları, merak ettiğiniz tüm konuları ve çok daha fazlasını aratabilirsiniz.

Dünyanın tüm haberleri uygulamamızda! Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, Rusya ve dünya genelinde 32 farklı ülkeden haber ve içeriklere anında ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Online Medya Takibi
Türkiye genelinde aktif 30.000 internet haber sitesini, blogları, sözlükleri, şikâyet sitelerini eş zamanlı takip ediyoruz. Markanızla ilgili haber internet ortamına düştüğü an itibariyle haberdar olmanızı sağlıyoruz.

Haber Yayılım Raporu
Hakkınızda yayınlanan haberleri “başlık ve içerik bakımından uyum göstermeleri durumunda bir araya getiriyor ve tek tuşla “Haber Yayılım Raporu” almanızı sağlıyoruz. Bu raporda ilgili haberin ilk hangi sitede yayınladığı, en çok kişiye ulaştıran site bilgisi, yayınlanan sitelerde kaç kişiye eriştiği, sitelerin ana sayfasında kaç dakika kaldığı, reklam eşdeğeri, manşette kalma süreleri gibi çok kıymetli bilgilere ulaşabileceksiniz.

Resmi Gazete Takibi
Resmi Gazete içerisinde günlük olarak veya geriye dönük istenilen anahtar kelimeler ile arama yaparak yayınlanan resmi yazılara anında ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Takibi ve Duygu Analizi
Sosyal Medya'da hakkınızda veya markalarınız hakkında yayınlanan içeriğe eş-zamanlı ulaşabilir, içeriğin duygu analizini anında öğrenebilirsiniz.

What’s New

Version 3.1.9

Bazı hatalar giderildi.

App Privacy

The developer, Deep Haber Takip Analiz Ticaret Limited Sirketi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities