Snímky obrazovky iPhonu

Popis

Stále ještě používáte zápisník?
Glucly je vždy po ruce a měření zapíšete během minuty.

Glucly přichází s novým uživatelsky přívětivým designem. Zadávání měření je v Glucly navrženo tak, aby bylo co možná nejjednodušší. Při každodenním používání vám s Glucly monitoring cukrovky zabere minimum času. Na základě vašich dat automaticky vytvoří statistiky, grafy a exporty, které můžete jednoduše sdílet pomocí odkazu se svým lékařem. Váš lékař nikdy nedostal přehlednější statistiku vašeho měření. Navíc si ji může jednoduše vytisknout nebo uložit jako PDF.

Základní funkce Glucly

• Nejzákladnější funkce u aplikace pro monitoring cukrovky je zadávání jednotlivých měření. Proto jsme se na tuto funkci zaměřili a navrhli ji tak, aby zadávání bylo co nejjednodušší. Samotné měření tak zadáte doslova na pár tapnutí. S naměřenou hodnotou tak můžete k měření přidat další informace, jako zda se měříte před nebo po jídle, zda jste si vzali léky, jak se cítíte, zda jste cvičili, jaká je vaše aktuální hmotnost, nebo můžete přidat k měření poznámku. To vše pak jedním tapnutím jednoduše uložíte. Svá měření pak naleznete v historii měření.

• Přehled, na kterém uvidíte poslední měření za týden, průměrná měření podle hladiny cukru v krvi a přehled podle jídla (snídaně, oběd, svačina a večeře), kdy se vypočítává průměrná hodnota před jídlem a po jídle.

• Historie měření, kam se ukládají veškerá měření, která zadáte do Glucly. Máte tak přehled o naměřených hodnotách v jednotlivých dnech. V historii pak vždy vidíte naměřenou hodnotu, jestli měření proběhlo před nebo po jídle, zda jste si vzali léky, jak se cítíte nebo zda vaše hmotnost klesá nebo stoupá.

• Statistiky měření vám v přehledném grafu ukazují, jak si dlouhodobě vedete, a to buď v měsíčním nebo týdenním grafu.

• Glucly má jedinečný způsob sdílení vašich dat s vaším lékařem. Vyberte si, za jaké období chcete lékaři data zaslat a pak už se jen rozhodnete, zda chcete odkaz zkopírovat nebo sdílet pomocí emailu nebo zprávy. Váš lékař obdrží váš jedinečný odkaz, na kterém po otevření uvidí přehledně a srozumitelně vaše data. Ty pak může buď vytisknout nebo uložit jako PDF do svého počítače. Exporty z Glucly jsou responsivní, můžete je tedy otevřít na vašem mobilu, tabletu nebo počítači.

• V nastavení můžete mimo jiné nastavit připomínku, abyste nezapomněli na své léky nebo dávku inzulínu. Můžete si také nastavit vlastní rozsah hodnot, tak aby zobrazení dat odpovídalo vašim potřebám.
Glucly je úplně nová mobilní aplikace, a i když věříme, že ji budete mít rádi, může se stát, že ne vždy bude vše fungovat, jak si přejete. Případně vám i může něco v aplikaci chybět. Budeme velice rádi, když nám v takovém případě dáte vědět na support@glucly.com. My se vždy budeme snažit, aby Glucly byla ta nejlepší aplikace pro monitoring cukrovky. Na Glucly dále pracujeme a budeme přinášet další aktualizace, které přinesou nové funkce a také propojení s glukometry. Děkujeme za vaši podporu. Glucly Team

Novinky

Verze 1.3

- Nové logo a nová ikonka aplikace
- Nový design aplikace
- Oprava nastavení jazyka aplikace

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář Glucly s.r.o. nesdělil společnosti Apple podrobnosti o svých opatřeních na ochranu soukromí a o nakládání s daty. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Podrobnosti nebyly poskytnuty

K doplnění podrobných informací o ochraně soukromí bude vývojář vyzván při zveřejnění příští aktualizace pro tuto aplikaci.

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Také by se vám mohlo líbit