iPhone Screenshots

Description

Bezplatná oficiálna aplikácia Ministerstva zdravotníctva SR, Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, Národného centra zdravotníckych informácií a Úradu verejného zdravotníctva SR, ktorá ukladá certifikáty a pomáha s ich overovaním pri cestovaní alebo návšteve obchodov, služieb a iných zariadení.

Certifikáty o očkovaní, testovaní alebo prekonaní ochorenia vždy po ruke aj bez potreby fyzických dokumentov. Vytvorte si postupne databázu QR kódov, uložte si certifikáty do mobilného zariadenie v elektronickej podobe a majte ich stále so sebou pri overovaní.

Našim cieľom je uľahčiť overovanie certifikátov, kde je to potrebné, pomocou jednoduchého skenovanie QR kódov. Získajte vďaka aplikácii GreenPass prehľad a uľahčite si cestovanie alebo návštevy zariadení či kultúrnych podujatí.

Informácie o bezpečnosti či právnych podmienkach používania aplikácie nájdete na stránke slovenskoit.sk

What’s New

Version 1.4.1

- Oprava pre aplikácie na ios 12
- Zmena farebného označenia statusu certifikátov.

Ratings and Reviews

3.4 out of 5
8 Ratings

8 Ratings

Šulec ,

Neintuitívne UI

Proces stiahnutia certifikátu do aplikácie bol ako osina v zadku. Pokyny v používateľskom rozhraní sú dosť vágne, bolo by fajn na tom popracovať.

App Privacy

The developer, Slovensko IT a.s, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like