Heralogy: Astroloji - Burçlar 4+

HERALOGY YAZILIM HIZMETLERI ANONIM SIRKETI

Designed for iPad

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Heralogy; “Her an Astroloji” sloganıyla kullanıcılarına astroloji rehberliğinde daha keyifli ve umut dolu bir yaşam sunar. Türkiye’nin ilk yapay zeka teknolojisi ile astroloji analizini sunan ve uzman canlı astrologlarla kullanıcısını birleştiren astroloji uygulaması Heralogy ile keyifli ve güvenilir bir astroloji deneyimi yaşayabilirsin!

Heralogy; mitolojideki tanrıça Hera’nın gücünü, gökyüzünün hareketleri ile birleştirip sana özel bir astroloji yolculuğu sunar.

Heralogy’nin uzman astrologlarından aşk astrolojisinden, finansal astrolojiye; yıllık öngörü analizinden, detaylı doğum haritasına kadar istediğin herhangi bir konuda canlı veya yazılı olarak kişisel astroloji yorumunu alabilirsin.

Doğum haritandaki her detay analiz edilerek hazırlanan; haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, aşk uyumu, ilişki analizi, günlük astrolojik olaylar ve günlük modun tamamen sana özel ve ücretsiz olarak Heralogy’de seni bekliyor!

Doğduğun günün hayatın üzerindeki etkilerini hiç düşündün mü? Gökyüzündeki yıldızların hareketleri hayatını nasıl şekillendiriyor? Gelecekte seni neler bekliyor? Tüm bu soruların cevaplarını Heralogy’de bulabilirsin.

Gökyüzü sana geleceğe dair bilgileri fısıldamaya başladı bile.

Dakikası 10,99₺’ye Astrologlarla canlı sohbete hemen başla!

Tüm Özellikler:

- Günlük Astroloji Yorumu: Bugün gökyüzünde neler oluyor? Gökyüzü hareketleri hayatını nasıl etkiliyor? Yıldızlar senin için ne söylüyor? Sana özel günlük öngörüler ile günün daha anlamlı!

- Doğum Haritası: Doğum haritan sana neler söylüyor? Gelecek sana neler vadediyor? Sana özel hazırlanan doğum haritan ve yorumları ile kendin ve geleceğin hakkındaki her detayı keşfet!

- Canlı Astrologlar: Alanında uzman ve deneyimli astrologlar tüm sorularına cevap vermek için seni bekliyor. Uzman Heralogy astrologları ile aklındaki tüm sorulara cevap bulabilirsin.

- İlişki Analizi: Partnerinle ne kadar uyumlusun? İlişkiniz yeterince güçlü mü? Aşk hayatınız dilediğin gibi şekillenecek mi? Partnerinin doğum bilgilerini gir ve tüm bu bilgilere anında ulaş!

- Aşk Uyumu: Partnerinle burçlarınız ne kadar uyumlu? Burçlarınızı eşleştir ve aşk uyumunuzu gör!

- Burç Yorumları: Haftalık, aylık ve yıllık burç yorumları; gezegenlerin Güneş, Yükselen ve Ay burcuna etkisi ölçümlenerek hazırlanıyor! Gökyüzü senin burcunu nasıl etkiliyor, hemen öğren!

- Günlük Mod: Gününü nasıl geçireceğini öğrenmek ister misin? “Günlük Modun” gezegenlerin doğum haritana etkisini sana her güne özel söylüyor.

What’s New

Version 1.1

Astrolojiyi hayatının bir parçası yapmak adına her gün daha da çalışıyor ve seni memnun edecek geliştirmeler yapıyoruz. Heralogy’nin yeni versiyonunu keyifle kullan.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, HERALOGY YAZILIM HIZMETLERI ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle