Screenshots

Description

CRI TÜRK FM
İyi Müzik Doğru Haber
www.criturk.fm
Çin Uluslararası Radyosu CRI (China Radio International) ‘ın Türkiye’deki yatırımı olan CRI TÜRK Fm, Türkiye’de İstanbul – Ankara ve İzmir’in dışında toplam 11 metropol merkezde yayın yapan ulusal bir radyo kanalı olarak faaliyet ediyor. Üç il dışında, Antalya – Bodrum – Gaziantep - Eskişehir – Adana- Kocaeli – Tekirdağ– Bursa – Kayseri illerinde yayın yapan CRI Türk FM, tarzında Türkiye’nin en geniş kapsamlı yayın yapan radyosu olarak pazara giriş yaptı. Internet aracılığı ve mobil medyada akıllı telefonlarda yayın sunan CRI TÜRK FM aynı zamanda Türksat uydusu ile de yayınlarını geniş kitlelere ulaştırmaktadır.
CRI TÜRK FM sadece bir haber radyosu değil aynı zamanda iddialı bir müzik radyosu olarak da konumlandı. Radyo kanalında Türkiye radyolarında hiçbir radyonun yapmadığı yaptı ve 1970lerden günümüze kadar ki hit şarkıları bir havuzda derledi. Dünyada sosyo- ekonomik statüsü yüksek olan segmentin tercih ettiği dünyada kendisini kanıtlamış bir formatta yayın yapan radyoda Türkiye ve Dünyadan özel bir müzik skalası sunuyor.
CRI TÜRK FM alanında deneyimli ve her biri en az on beş yıllık ulusal radyo deneyimi olan radyo DJlerinin yanı sıra, Spor- Müzik – Siyaset –Ekonomi başlıklarında deneyimli bir programcı kadrosuna sahip. Müziğin ön planda olduğu CRI TÜRK FM dünyanın en profesyonel otomasyon sistemi RCS kullanarak müzik yayıncılığında Türkiye’nin en iddialı radyosu olduğunu müzik içeriği ile de gösteriyor. “Hızlı” ve “Aktif” haberciliği müzikle harmanlayarak sunan CRI TÜRK FM’de müzik çok önemli. Yayın akışının büyük bir bölümünde müzik sunan radyo, kendisini Türkiye’nin en iyi müziğini sunan radyosu olarak tanımlayarak bu konuda iddialı.

What’s New

Version 6.2

* Performance improved.
* Bugs fixed.

Information

Seller
MediaHosting LTD
Size
50 MB
Category
Music
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Arabic, Dutch, French, German, Greek, Hebrew, Italian, Korean, Persian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Traditional Chinese, Turkish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2018 MediaHosting LTD
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like