Screenshots

Description

Jsme český neziskový projekt Nevolejte.cz (pod záštitou "Sdružení ochrany před obtěžováním po telefonu, z.s."). Náš cíl je ZDARMA (a bez otravných reklam) poskytovat pomoc a ochranu všem, kteří si nevědí rady s otravy po telefonu.

V nedávné době jsme získali dvě první místa v anketě Mobilní aplikace roku 2017 v kategoriích Aplikace pro lepší svět a Nejpřístupnější aplikace.

Od roku 2014 jsme i díky Vaší pomoci zablokovali přes milion nevyžádaných hovorů a tisíce otravných i nebezpečných čísel. Více na www.nevolejte.cz

Na základě velkého zájmu o naši aplikaci z řad uživatelů iPhonu, jsme proto připravili ve spolupráci s Markem Matulou verzi aplikace i pro telefony iPhone (iOS verze 10 a vyšší).

Naše aplikace má jedinečnou databázi blokovaných čísel „černou listinu“, která nás odlišuje od jiných call-blockerů.

Tzv. „černá listina“ funguje na základě kooperace všech našich uživatelů (i Vás) a následném sdílení zkušeností mezi nimi. Obrovský benefit naší „černé listiny“ spočívá v tom, že na ní necháváme pouze ta čísla, u kterých jsme přesvědčeni, že jsou pro Vás (naše uživatele) otravná či dokonce nebezpečná – toho jsme docílili naším vnitřním kontrolním systémem, kterým procházejí všechna čísla před jejich plošnou blokací.

Klíčové vlastnosti aplikace:

• Plná funkčnost aplikace i bez internetového připojení;
• možnost výběru identifikace na příchozí hovor čísla z černé listiny nebo plné blokace;
• blokování hovorů na základně komunitně budované černé listiny telefonních čísel; a
• blokování telefonních čísel ručně nebo převzetím z historie příchozích hovorů Vašeho iPhonu.

Narazíte-li v aplikaci na nějaký problém, případně Vám chybí nějaká užitečná funkce, neváhejte nás kontaktovat na mailu podpora@nevolejte.cz nebo na našem facebooku.

Děkujeme!

What’s New

Version 1.2.2

Nová ikona aplikace
Opravy chyb

Information

Seller
Marek Matula
Size
16.1 MB
Category
Utilities
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, and iPhone 11 Pro Max.

Languages

English, Czech

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like