iPhone Screenshots

Description

Aplikacja Avanti pozwala Ci na zakup dowolnych produktów i usług bezpośrednio z magazynu. Dzięki aplikacji możesz teraz skanować strony magazynu, zidentyfikować i kupić produkty online, znaleźć najbliższe lokalizacje sklepów stacjonarnych z produktami, które cię interesują.

Po założeniu konta dodatkowo możesz tworzyć listę ulubionych produktów, korzystać z ekskluzywnych ofert takich jak: zniżki, prezenty, możliwość zamawiania produktów przed premierą w sklepach, udostępniać zeskanowane strony i ulubione produkty znajomym, czytać blogi, inspirować się rekomendacjami stylistów, oraz otrzymywać powiadomienia, gdy ulubiony produkt pojawi się w sklepie.

Dołącz do grona użytkowników premium i korzystaj z interaktywnych stron magazynu, które możesz teraz zaznaczyć i zachować na później. Dla użytkowniczek Premium, mamy też kreator stylów, który pozwoli Tobie tworzyć stylizacje z wybranych produktów, zanim zdecydujesz się na ich zakupy. Odkryj również dodatkowe ciekawe treści dostępne tylko w aplikacji!

Subskrypcja odblokowuje wszystkie treści wydane podczas jej trwania.

Płatność zostanie pobrana z konta iTunes po potwierdzeniu zakupu. Subskrypcja jest odnawiana automatycznie, chyba że użytkownik anuluje ją ręcznie co najmniej 24 godziny przed końcem bieżącego okresu. W przypadku próbnego darmowego okresu, jeśli taki okres został zaoferowany, po anulowaniu pozostałe darmowe dni zostaną utracone. Możesz zarządzać swoją subskrypcją przechodząc do ustawień konta po zakupie. W okresie aktywnej subskrypcji nie można anulować aktualnej subskrypcji. Więcej informacji znajdziesz w:
- polityce prywatności: https://commondata-prod-northeurope.dc.iine.eu/pdf/Polityka_prywatnosci.html
- warunkach użytkowania: https://commondata-prod-northeurope.dc.iine.eu/pdf/RegulaminAvanti.html

Avanti – Idziemy na zakupy!

What’s New

Version 1.14

1. Optymalizacja szybkości działania aplikacji
2. Poprawki oraz usprawnienia

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

Fishinthewater ,

Rewelacja 😍

Działa super szybko i sprawnie. Wszystkie produkty wreszcie dostępne w kilka sekund! Wow🚀 Matko, tylko wydam wszystkie pieniądze 💸😂

Information

Seller
iine Sp. z o.o.
Size
163.4 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 11.4 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Japanese, Polish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2017 iine sp. z o.o.
Price
Free
In-App Purchases
  1. Miesięczne Konto Premium $0.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like