iPhone Screenshots

Description

O aplikacji
Pokazuj swoją kartę za każdym razem, jak płacisz za zakupy, zbieraj punkty i odbieraj nagrody! Możesz otrzymać pierwszą nagrodę podczas pierwszej wizyty.

O nas
Gdańsk Matarnia

Specjały Timo, to sztuka doboru najwyższej jakości składników i łączenia detali w perfekcyjną całość smaku i formy. Nasi sushi masterzy, to mistrzowie tworzenia połączeń idealnie uzupełniających Twój dzień – bez względu na okazję. Dzięki ich pasji i staranności wkładanej w każdą powtarzaną czynność, romantyczna kolacja, spotkanie biznesowe lub spokojny wieczór w domu nabiorą nowego smaku.

Dzielimy się z Państwem pasją doświadczania najlepszych japońskich dań. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu i odkryciem swoich ulubionych połączeń. Jeśli możemy odpowiedzieć na jakiekolwiek Państwa pytania, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Ja mata!

What’s New

Version 110.31.00

For the Iphone X owners: we've adapted our app to your device. Come take a look. Also we introduce several interface improvements - your experience with the app will be even better! Known bugs have been fixed as well.

Information

Seller
Andrzej Grzybowski
Size
79.4 MB
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages
Age Rating
17+
Frequent/Intense Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Frequent/Intense Sexual Content or Nudity
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like