Screenshots

Description

Додаток “Агропортал МХП” - це незамінний інструмент для фермера. Цей мобільний мультітул містить такі рішення:

Фермер найпершим отримує актуальну інформацію про закупівлі елеваторами холдинга МХП. Зручний калькулятор закупок допоможе обчислити приблизну валову вартість вашого збіжжя на умовах FCA й миттєво відправити заявку менеджерам із закупівель.

Ретельні довідники по ЗЗР, мікродобривам та гібридам. В цьому розділі зібрано усю довідкову інформація щодо пестицидів, насіннєвого матеріалу

Кабінет користувача
В кожного зареєстрованого користувача буде свій кабінет, де він зможе можливість переглядати обрані матеріали, а також редагувати то додавати особисту інформацію та інформацію про свої підприємства.
Також в кабінеті фермер може створювати та постійно оновлювати інформацію про свої залишки на складах. Калькулятор залишків допоможе обчислити приблизну валову вартість вашого збіжжя на умовах DAP й миттєво відправити заявку власному менеджеру із закупівель.

Контакти
В цьому розділі ви зможете швидко знайти контакт менеджера, який обслуговує ваш район та зв’язатися з представниками МХП.

What’s New

Version 3.7.1

Виправлення помилок

App Privacy

The developer, MHP, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like