Getthebox 4+

Przesyłki społecznościowe

Getthebox

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Zachęcamy do pobrania tej aktualizacji, w której odnajdziesz poprawkę usprawniającą działanie płatności w aplikacji!

Getthebox, to platforma łącząca kierowców z osobami szukającymi alternatywy dla standardowych przesyłek pocztowych lub kurierskich. Jeśli jesteś kierowcą, znajdziesz przesyłki do przewiezienia na swojej drodze i zarobisz na tym.

Jeśli masz przesyłkę do nadania albo odbioru, znajdź kierowcę, który ją zabierze, samemu decydując, ile jesteś w stanie za to zapłacić. Jeśli masz ich więcej, zostań naszym partnerem. Jeśli pracujesz za kierownicą, zostań naszym przewoźnikiem.

Od niedawna oferujemy także dodatkowy poziom bezpieczeństwa. Użytkownicy rejestrujący się na platformie jako kierowcy zweryfikowani mają dostęp do większej ilości przesyłek i całkowicie bezgotówkowe rozliczenie. Nadawcy mogą spać spokojnie, wiedząc dokładnie, kto odpowiada za ich paczkę w drodze.

Możesz oszczędzać na przewożeniu paczek. Możesz pojechać w nieznane tylko dlatego, że jest paczka do przewiezienia. Getthebox to nie tylko narzędzie, to przygoda, oszczędność, ale także szansa na zrobienie czegoś, czego do tej pory nie zrobiłeś.

Masz dosyć kurierów zmęczonych swoją pracą, nerwowego sprawdzania lokalizacji przesyłki, z którego i tak wynika jedynie to, że ciągle jest w tym jednym punkcie? Weź sprawy w swoje ręce i ściągnij Getthebox!

What’s New

Version 2.5.1

Coraz bliżej Świąt, a my gorąco zachęcamy do pobrania tej aktualizacji! Zawiera ona drobną poprawkę, która usprawnia działanie płatności w aplikacji.

App Privacy

The developer, Getthebox, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Social Networking
Social Networking
Social Networking
Social Networking
Social Networking
Social Networking