iPhone Screenshots

Description

Vytvořili jsme algoritmus, který uzpůsobí harmonogram svatebních příprav podle termínu samotné svatby. Svatební úkoly se pak pomocí úkolníčku připomínají – tak, aby celé přípravy běžely hladce a v den svatby se vše obešlo bez komplikací a stresu. U každého úkolu nevěstu informujeme a inspirujeme, díky odkazům na aktuální články o daných tématech přímo ze svatebního magazínu SvatebníBlog.cz.

Každá příprava s sebou nese vyhledání správného dodavatele, ať už má zajišťovat nějaký servis nebo produkt. Abychom i v tomto směru byli nevěstám nápomocni, propojili jsme jejich harmonogram příprav s databází svatebních dodavatelů. Zadáním lokace a typu požadované služby/produktu si nevěsta může vybrat jakéhokoliv dodavatele, který jí bude vyhovovat, a napřímo jej kontaktovat. Tímto se aplikace stává průkopníkem mezi svatebními dodavateli napříč celou Českou republikou.

V neposlední řadě Bride Advisor drží na uzdě svatební rozpočet, který si nevěsta vypočítá díky svatební kalkulačce přímo v aplikaci. Takto má neustálý přehled o limitu svých financí.

Information

Seller
Sara Vaskova
Size
30.9 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like