TV JOJ 12+

Slovenská produkčná, a.s.

Designed for iPhone

    • 4.6 • 55 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Televízia JOJ Vám prináša novú mobilnú appku dostupnú aj pre operačný systém iOS. Aplikácia TV JOJ využíva najnovšie technológie poskytujúce prehľad v našom televíznom obsahu a pohodlie pri jeho sledovaní. Stačia Vám dva kliky a dostanete sa k svojím obľúbeným seriálom, zábavným reláciám, alebo spravodajstvu. Aplikácia Vám ponúka live vysielanie všetkých našich televíznych staníc, kompletný archív pôvodnej tvorby, bonusové materiály ku všetkým seriálom a novinám, ktoré nikde inde na webe nenájdete. Spravodajstvo je v appke dostupné celých 14 dní od prvého vysielania a Vy si viete svoju reportáž pohodlne vyhľadať podľa dátumu odvysielania relácie. V aplikácií nájdete aktuálny program našich slovenských staníc z portfólia JOJ Group – JOJ, PLUS, WAU a huste.tv. Bonusom aplikácie je možnosť vytvoriť si skupinu, kam si zaradíte svoje obľúbené programy, ktoré nájdete na jednom mieste. Ďakujeme Vám, že ste si stiahli našu aplikáciu a prajeme Vám veľa zábavy a kvalitných spravodajských informácií pri sledovaní obsahu naších televíznych staníc.

What’s New

Version 1.3

Pravidelne vylepšujeme a optimalizujeme appku TV JOJ, aby ste mali ten najlepší zážitok z jej používania. Ak nechcete zmeškať žiadne nové funkcie, nechajte si zapnutú automatickú aktualizáciu appiek z AppStore.

V novej aktualizácii prinášame:
• Možnosť pripomenutia relácie z TV programu
• Notifikácie o vysielaní obľúbených relácií
• Podpora AirPlay prehrávania videí z archívu alebo live vysielania
• 10+ rôznych väčších či menších vylepšení

Ratings and Reviews

4.6 out of 5
55 Ratings

55 Ratings

awtt1903 ,

Chromecast

Pridat podporu chromecastu poprosim.

olivetti6 ,

problem

For some reason it plays only spind not playing picture ? any advice ?

Bruuuuuuuuuh 86868686 ,

Ved to vobec nehra

OPRAVTE TO UZ KONECNE IDIOTI!!!! VOBEC TO NECHCE HRAT A KED HRA TAK LEN IDE 5 MIN A PRESTANE!!!! TO SA NEDA POZERAT!!!!!

App Privacy

The developer, Slovenská produkčná, a.s., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment