Screenshots

Description

• Єдиний офіційний додаток для підготовки до іспиту в Україні.
• Тестові запитання в додатку на 100% відповідають офіційним, за якими складаються теоретичні іспити в сервісних центрах нашої країни.
Усі інші додатки, які заявляють, що їхні тестові завдання є офіційними, заводять Вас в оману. У них видозмінені ілюстрації та розміщений неактуальний текст. Готуючись за такими додатками, на офіційному іспиті Ви можете збентежитися і просто не скласти його.

Абсолютно кожна людина уявляла себе за кермом автомобіля. Для здійснення цієї мрії треба не так вже й багато: достатньо піти на курси в автошколу, вивчити Правила дорожнього руху України (ПДР), навчитися водити автомобіль на практиці та зрештою, склавши іспити, отримати водійське посвідчення. Зважаючи на кількість аварій на дорогах країни, а також на їхні причини, можна дійти висновку, що підготовка сучасних водіїв залишає бажати кращого. Ні для кого не секрет, як одержують «права» в автошколі. На жаль, викорінення корупції в Україні знаходиться лише на початковому етапі. Але позитивні тенденції у цьому напрямку є. Нині функція прийняття іспиту на право керування автомобілем покладена на Головний сервісний центр України (ГСЦ). Спеціалісти центру представили громадськості абсолютно нову та унікальну систему тестування водіїв-початківців. Ми, у свою чергу, дуже тісно співпрацювали з ними, намагалися допомогти їм якнайскоріше втілити напрацювання та, нарешті, прийняти на законодавчому рівні зовсім нову, вдосконалену і таку, що відповідає європейським стандартам, програму тестування.

Наш додаток «Іспит ПДР 2020» спрямований на якісну підготовку майбутніх українських автомобілістів. Над запитаннями тестів не один рік працювали фахівці та викладачі провідних автошкіл України. У цих запитаннях використовуються тільки фотореалістичні 3D-ілюстрації, що імітують реальні ситуації на дорозі.

У 2020 року дороги України мають стати безпечнішими! Сподіваємося, що за допомогою цього додатку ми зможемо виховати не один мільйон дійсно висококласних водіїв!…

What’s New

Version 1.2.2

• Повністю відповідає 13-му виданню Тестів з ПДР Видавництва Моноліт
• Додано темну тему
• Тема "Дорожні знаки" розділена на підтеми

Ratings and Reviews

3.7 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

anneamaranthine ,

Отличное приложение для подготовки.

Готовилась только по приложению - сдала без ошибок. Рекомендую.

Developer Response ,

Спасибо! Очень рады, что Вам все удалось!

Wael Alsail ,

Не могу восстановить покупки

Даже после вашего последнего обновления, все равно восстановить покупки не работает :(

Developer Response ,

Добрый день. Это очень странно, все должно было заработать. Напишите пожалуйста модель вашего телефона на адрес: publishing@monolith.in.ua

Information

Seller
Oleksandr Pereshein
Size
58 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. Повна версія на три місяці $9.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like