Screenshots

Description

Sportowiec Amator to aplikacja stworzona dla uczestników Konferencji "Sportowiec Amator", organizowanej przez Centrum Chirurgii Specjalistycznej Ortopedika we współpracy z Komisją Medyczną Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

To kompleksowe, interaktywne narzędzie umożliwiające aktywny udział w Konferencji, dające łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych informacji nt. wydarzenia i prelegentów oraz do wyników badań i ankiet.
Instalując aplikację Sportowiec Amator, otrzymasz również zniżkę na udział w Konferencji.

Główne funkcje aplikacji
Dzięki aplikacji możesz w pełni uczestniczyć w Konferencji Sportowiec Amator: śledzić program wydarzenia, dowiedzieć się kim są prelegenci, robić notatki oraz zdjęcia i mieć je wszystkie w jednym miejscu, przypisane do wykładów, wreszcie możesz wejść w interakcję z wykładowcami, zadawać im pytania, a także oceniać ich wystąpienia.

Bądź na bieżąco!
W aplikacji masz zawsze łatwy dostęp do programu Konferencji. System daje także możliwość wysyłania Ci powiadomień z najważniejszymi informacjami, np. o zbliżającym się terminie Konferencji czy rozpoczynających się wykładach lub pokazach. Dzięki temu na pewno nic ważnego Cię nie ominie.

Zadawaj pytania prelegentom i odpowiadaj na ich pytania!
Aplikacja umożliwia zadawanie pytań prelegentom w czasie trwania wykładu. Bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, pytania będą wyświetlane na ekranie, a wykładowca będzie mógł się do nich odnieść.
Co więcej, w trakcie wystąpień, prelegenci będą zadawać pytania publiczności. Tylko w aplikacji będziesz mógł/a na nie odpowiedzieć i na bieżąco śledzić wyniki tych sond.

Dziel się opinią
W aplikacji możesz ocenić każdy z wykładów, a na koniec także wypełnić ankietę dotyczącą całej Konferencji. W każdym momencie możesz też napisać do organizatora z pytaniem lub uwagami.
Podziel się swoją opinią! Dzięki temu Konferencja będzie odpowiadać na Twoje potrzeby i z każdą kolejną edycją będzie coraz lepsza!

Udostępniaj zdjęcia z wydarzenia
Dzięki tej funkcji w łatwy sposób udostępnisz zdjęcia sygnowane logiem Sportowca Amatora na swoich kanałach w social mediach lub mailem.

Zyskaj kod rabatowy na udział w Konferencji
Instalując aplikację, możesz wygenerować kod rabatowy na zakup biletu na Konferencję.

What’s New

Version 1.20.16

Fixed bug in calculation questions
Improved response and request time

Information

Seller
Monika Kowal
Size
105.5 MB
Category
Medical
Compatibility

Requires iOS 12.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Polish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like