Screenshots

Description

Dotrzechdych.pl pomaga Wam dokonać wyboru dobrego wina z polskich dyskontów.
Jesteśmy wolni od zobowiązań wobec importerów oraz właścicieli sklepów, dlatego szczerze i konkretnie opisujemy wszystkie pozycje. Wyszukaj wino dla siebie już w sklepie, zaznacz gdzie jesteś i już! Dostaniesz rekomendacje od dotrzechdych.pl jakie wino warto tu kupić.

Dodatkowo możesz wskazać jakie wino lubisz (kolor, kraj, kwasowość, cena) - znajdziemy coś idealnego dla Ciebie! Otrzymasz pełną recenzję z dotrzechdych.pl oraz czytelne zdjęcie etykiety, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz wino na półce. Ale to nie wszystko!

To pierwsza taka aplikacja w Polsce dopasowana w pełni do lokalnego rynku. Znajdziesz w niej recenzje win aktualnie będących w ofercie sklepów, marketów czy dyskontów (m.in. Żabka, Biedronka, Tesco, Carrefour, Auchan, Lidl, Netto i wiele innych). Aplikacja na bieżąco aktualizuje bazę recenzji, dzięki czemu zawsze będziesz wyszukiwać wśród najbardziej aktualnej oferty win! Wszystkie recenzje pochodzą z serwisu dotrzechdych.pl. Są niezależne, krótkie, treściwe - przydatne! Rekomendujemy Wam najlepsze wina w najlepszych cenach!

Uwaga! Nasza aplikacja pokazuje wyłącznie recenzje z naszego serwisu, a nie stanowi przeglądu wszystkich win w danym sklepie. Nie zdziwcie się więc, jeśli w jakimś sklepie jest tylko kilka win przez nas zrecenzowanych. W pocie czoła pracujemy nad tym by niezmiennie przybywało ocen i by jak najwięcej win przeszło naszą ocenę.

What’s New

Version 1.0.3

- Opisy win są teraz bardziej czytelne

Information

Seller
IVV Media SP.zo.o.
Size
8.3 MB
Category
Food & Drink
Compatibility

Requires iOS 12.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Polish

Age Rating
You must be at least 17 years old to download this app.
Frequent/Intense Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Copyright
© 2019 Wino DoTrzechDych.pl
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like