Screenshots

Description

Doğru bilginin değerine inanan Magistum, sunduğu akıllı bilgi ve iletişim sistemi ile okulların eğitim-öğretim, yönetim ve iletişim başlıkları altında yönettiği tüm süreçleri bir araya toplar ve işlerinizi kolaylaştırır. Öğrenciden öğretmene, veliden okul yöneticisine kadar bütünüyle yaşayan bir sistem olan Magistum, zaman ve emek tasarrufu sağlar; bilgiyi tek merkezde toplar ve yönetebilmeniz için imkân sunar.

What’s New

Version 2.187.1

Bu güncelleme: Zaman tünelinde video seçim problemini giderir, yorum silme ve önemli kartlara yorum yapıldığında kart sahibine bildirim gitme özelliğini getirir, uygulama içerisinde kullanım esnasında yaşanan bazı hataları giderir.

Ratings and Reviews

Nihan U ,

Aradığımız her şey

Artık çocuğumuzun tüm faaliyetleri elimizin altında. Ödevleri olsun, aktiviteleri olsun ve öğretmenleri, iletişim, dersleri... Çok teşekkür ediyoruz.

Umay-G ,

Mukemmel

Kullanımı kolay, çok işimize yaradı.

App Privacy

The developer, MAGNA TECTUM DANISMANLIK DIS TICARET ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education