iPhone Screenshots

Description

Servisfoni alanında uzman teknisyenleri, teknolojik imkanları, geniş ulaşım ağı ve bilgi birikimi ile fark ve farkındalık yaratmak için profesyonel servis çözümleri sunmaktadır. Türkiye'nin en geniş servis ağına sahipdir.

İhtiyacın olan servis hizmetini Servisfoni'den alın, size en yakın servisi 30 dk içinde yönlendirelim. Üstelik onarımınız 1 Yıl parça garantili olsun.

Avrupa standlarına uygun ISO KALİTE BELGESİNE sahip servis şirketi Servisfoni!

Şirketimiz beyaz eşya, klima ve kombi servisi olarak 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Türkiye geneli servis ağımızla beyaz eşya, klima ve kombi servisi, bakımı ve onarım hizmeti vermektedir

130 kişilik ekibimizle müşterilerimize en iyi servis hizmetini vererek müşteri memnuniyeti esas aldık "Servisfoni" büyümesinde katkıda bulunan degerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sonsuz şükranlarımızı sunarız.Bizi Tercih ettiğiniz için TEŞEKKÜR EDERİZ.

What’s New

Version 2.3.5

Tasarımsal değişiklikler yapılmıştır.

Information

Seller
Feyzullah can
Size
49 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Catalan, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian Bokmål, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Slovak, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like