Oyuncu Market İkinci el Al Sat 4+

OYUNCU MARKET ELEKTRONIK HIZMETLER VE TICARET ANONIM SIRKETI

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Oyuncu Market, ikinci el bilgisayar, laptop, donanım, ekran kartı, işlemci, anakart, ram, oyun konsolu, oyun , epin, oyuncu koltuğu ve diğer aksesuarları alıp satabileceğin bir online alışveriş platformudur.


BİLGİSAYAR: Bilgisayar ilanlarına şunlar dahildir: Oyuncu bilgisayarı, oyuncu laptop, gaming laptop, toplama bilgisayar ve bilgisayar parçaları

DONANIM: Ekran kartı, kasa, anakart, ram, işlemci, power supply, soğutucu, fan, rgb ürünleri

OYUN KONSOLU: Playstation, xbox, psp , gamepad, nintendo switch

EKİPMAN: Kulaklık, mekanik klavye, gaming mouse, mousepad, oyuncu koltuğu, joystick, direksiyon

AKSESUAR: Favori oyununun t-shirt, bardak, yastık, tablo, 2.el cep telefonu

Güvenli alışveriş ile aklınızdaki bütün soru işaretlerini kaldırdık.Ürünü satın aldığında, ücret doğrudan satıcıya aktarılmaz; havuza aktarılır. Ürün sana ulaşıncaya kadar ödeme havuzda bekler. Ürün anlatıldığı gibiyse onaylarsın. BİNGO!

Oyuncu Market'te ürün satın almak çok kolay:

Yüzlerce oyuncuya hitap eden Oyuncu Market'te kargo ücretlerine server ödeme! Ayrıca taksitli ürün alabileceğini unutma. Beğendiğin ürünü satın al, satıcı kargolasın; ürün eline ulaşınca 2 gün boyunca test et ve ürünü onayla. Ürün anlatıldığı gibi çıkmazsa iade talebi oluştur ve iade et.

Oyuncu Market'te ürün satmak çok kolay;

Satıcı profilini oluştur ve rekabetçi fiyatlarla ilana koy, satılsın. Ürünü kargolarken uzun adres girme derdin yok. Sana özel kargo kodunu görevliye söylemen yeterli. Hepsi bu kadar. Ürün alıcıya ulaşınca 2 iş günü test/iade süresinin olduğunu unutma. Satışın onaylansın, ilk çarşamba günü ödemen hesabına aktarılsın.

Aklına takılan sorular olursa 7/24 aktif olan destek ekibimize mesaj atabilirsin.

Rakipsiz komisyon oranı ile oyuncu topluluğunu bir araya getiriyoruz. Diğer platformlara göre cazip bir komisyon tutarı aldığımızı göreceksin!

Referans sistemi ile artık sende kazanıyorsun. Profilinde sana özel ürettiğimiz referans kodu ile arkadaşını uygulamaya davet et; alışveriş yapsın, ikinizde kazanın.

What’s New

Version 1.28

Dijital Ürün Alışverişi Başladı
Discord Topluluğu Eklendi
Hatalar Giderildi
Tasarım Güncellendi

App Privacy

The developer, OYUNCU MARKET ELEKTRONIK HIZMETLER VE TICARET ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping