Screenshots

Description

Türkiyenin en iyi kamp blogu seçilen Evimdoğa'nın, Kamp ve Doğa rotaları uygulaması ile kamp yerleri hakkında bilgilere ulaşabilir, yeni yerler keşfedebilirsiniz. Sizde bu vesile ile doğa severler ile fikirlerinizi paylaşabilir ve bizi destekleyebilirsiniz.

Evimdoğa bir kamp, alternatif yaşam ve gezi rehberi blogudur. Biz Bengü ve Doğancan, doğa hayatını deneyimleyen ve doğanın içinde yaşamayı seven, günümüzün sıradanlığından çıkıp, doğa hayatına özlem duyan gezgin çiftiz. 2014 yıldan bu yana Türkiye’nin dört bir yanında, eşsiz güzelliklere sahip keşfedilmemiş bölgelerde, sayısız doğal yaşam deneyimimiz oldu. Blogumuzda tecrübelerimizin yanında bölgenin özellikleri, ulaşım, dikkat edilmesi gerekenler ve bölgede yapılabilecek doğa sporları hakkında yararlı bilgiler vermekteyiz. Doğa severlere daha yakın olabilmek için şimdi mobil uygulamamız ile sizlerleyiz.

App Privacy

The developer, dogancan kefeli, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like