iPhone Screenshots

Description

Olezzet.com 500'e yakın gurme lezzetleri ile Türkiye’nin her yerini dolaşarak binlerce üretici arasından en iyi olanlarını bulup, her ürünü kendi yöresinde üretim yapan tedarikçilerden temin ederek, her yerde kolay kolay bulamayacağınız en seçkin lezzetleri sizlerle buluşturuyor.
Olezzet.com da bulunan ürünlerin %75'i organik ürünlerden, %25'i geleneksel doğal tarım ürünlerinden oluşmaktadır. Endüstriyel ürünler, ithal ürünler, büyük market zincirlerinde ki ulusal markalara yer verilmemiştir.İşini Aşkla yapan, küçük ve orta ölçekli üreticilerin ürünlerini itinayla seçerek son kullanıcıya ulaştırmaya çalışmaktadır.

Kolay kullanım, Güvenilir alt yapı, ürün çeşitliliği ve ücretsiz kargo seçeneği ile İnternet ortamında Türkiye'nin en seçkin lezzetlerini bir tıkla inceleyip, sahip olabilirsiniz.O lezzet farkıyla; Ne istersen, nereye istersen sipariş et ve ertesi gün sipariş ettiğin ürünler kapınıza gelsin.

Neden O lezzet
• Ürün çeşitliliği sayesinde en özel ve en lezzetli ürün çeşitliliğine sahiptir.
• Koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde sorunsuz e-alışveriş imkanına sahip olursunuz.
• Güvenilir Altyapı sayesinde sorunsuz e-alışveriş imkânı
• Kolay Kullanım sayesinde istediğiniz her ürüne kolayca ulaşmanızı sağlar, kafa karıştırmaz
• Ücretsiz kargo seçeneği ile ilave kargo ücreti ödemeden ürünlerinizi atın alabilirsiniz.
• Organik ve Glütensiz sağlıklı beslenmeye yönelik en çok ürün alternatifi bulabilmeniz.
• Tamamen yerli üreticilere yer veriyoruz. İthal ürün satışı yapmıyoruz.

Üreticilerimizi Nasıl Seçiyoruz

Yeni nesiller için çok geçerli olmasa bile hepimizin çocukluğunda iz bırakan lezzetleri vardır. Bu lezzetlerin çoğu da unutulmuş ve bulunması zor hale gelmiştir. Bu fikirden yola çıkarak unutulmuş ve damak tadımıza kodlanmış olan bu lezzetleri sizler için araştırıyor, bizzat yerinde inceleme yaparak belirlediğimiz kriterlerde üretim yapan üreticiler ile anlaşmalar yapıyoruz.
Bu hikâye de Ayşe teyzenin, Fatma ablanın, Ali dayının el emeği, yaptığı işe duyduğu gönül sevdası var. Özlediğiniz tatların yeniden hatırlanması ve bulunmasını amaçlayan bir misyon var.
Üreticilerimizde aradığımız temel kriterler . Geleneksel yöntemlere göre üretim yapıp yapmadığı. Tat ve lezzet konusunda yöresel zenginliğe sahip olup olmamasına
Üretiminde hiçbir katkı madde, renklendirici ve aroma kullanmaması, Tamamen doğal olarak yapmasına.
Hijyenik üretim ortamına sahip olup olmadığına, Hijyen terminolojisine hakim olup olmadığına,
Saklama ve depolama alanlarının uygunluğuna. Stok yönetimini nasıl gerçekleştirdiğine. Ürünlerin sevkiyatlarını istenilen kriterlerde gönderip, gönderemeyeceğine.
Organik üretim sertifikasına sahip olmasına, Sertifikası yok ise ürün referansına bakılmaktadır.
Bu işe kurgularken temel sloganımız Lezzet Avcılığı yaparak aradığınız O lezzeti size en iyi şartlarda sunabilmekti. Biz bunu başarmak için ilk adımı attık, şimdi sıra sizde. Aradığınız lezzetleri size sunabilmemiz için tüm istek ve taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İletişime Geç
Olezzet.com deneyimini mümkün olduğunca geliştirmeye ve müşteri ihtiyaçlarını en iyi hale getirmek için uğraşıyoruz. Yardıma ihtiyacın olursa mutlumusteri@olezzet.com adresinden ve 08502209968 notlu hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

What’s New

Version 1.2

ufak düzeltmeler yapıldı

App Privacy

The developer, Riza Cetinyurek, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like