iPhone Screenshots

Description

Jeśli nie lubisz odbijać się od poczty głosowej i nie sprawia Ci przyjemności słuchanie sygnału zajętości, podczas próby dokonania rezerwacji, to Calendesk jest przeznaczony właśnie dla Ciebie! Dzięki tej aplikacji z łatwością zrobisz rezerwację bez konieczności używania telefonu!

Dzięki tej aplikacji już nigdy więcej nie będziesz zaskoczony ceną usługi, z której korzystasz. Zrozumiały cennik i lista usług sprawią, że nie będziesz miał żadnych wątpliwości!

Koniec z wybieraniem eksperta w ciemno! Z aplikacją Calendesk sam wybierasz pracownika na podstawie jego zdjęć i opisu umiejętności.

Nasza aplikacja pozwala na dodawanie rezerwacji, edytowanie oraz usuwanie ich. Jeśli zechcesz, za pośrednictwem Calendesk bez problemu skontaktujesz się z wybranym specjalistą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Kłopoty z odnalezieniem salonu? Zapomnij o nich — Calendesk pokaże Ci drogę do wybranego miejsca! Opis salonu, zdjęcia i nawigacja nie pozwolą Ci zabłądzić!

Nasza aplikacji wyśle do Ciebie notyfikacje w aplikacji, SMS oraz e-mail za każdym razem, gdy dokonasz rezerwacji oraz przypomnienia o nadchodzących wizytach!

Czas na zmiany! Czas na Calendesk!

Jeśli jesteś klientem miejsca, które obsługuje oprogramowanie Calendesk, pobierz aplikację.

What’s New

Version 1.0.4

Naprawiono problem z wyświetlaniem sloganu w głównym ekranie, naprawiono problem z wyświetlaniem usług oraz pracowników przy braku opisu, naprawiono problem z wybieraniem języka.
Ulepszono sekcję O nas, gdzie dane wczytują się dynamicznie, w zależności od ustawień.

App Privacy

The developer, Calendesk, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like

Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle