Supervia24 4+

Supervia Sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Supervia24 to aplikacja dla aktywnych posiadaczy smartfonów i tabletów nie tracących czasu na odwiedziny tradycyjnych biur ubezpieczeń. Miniumum formalności. Z nasza aplikacja Supervia24 w ciągu 25 sekund w sekcji Komunikacja otrzymasz ofertę ubezpieczeniowa OC, AC,NNW oraz innych produktów.
Jedna z zalet aplikacji jest funkcja skanowania kodu Aztec zawartego w dowodzie rejestracyjnym po połączeniu się z UFG uwzględnimy wszystkie twoje zniżki za bezszkodową jazdę. Funkcja płatności zintegrowana w aplikacji pozwoli ci zapłacić za polisę, która zostanie przesłana w kilka sekund na wskazany przez ciebie e-mail.
W aplikacji wykonasz wypowiedzenie polisy OC bez wizyty u Agenta
Zmienisz także dane użytkownika OC po zakupie auta.
Supervia24 to prawdopodobnie najlepsza aplikacja tego typu w Polsce bo zawiera także sekcje Szkolnej Polisy NNW oraz Sekcje Indywidualnej Polisy na Życie.
Działamy w segmencie sprzedaży mobilnej polis ubezpieczeniowych na podstawie Licencji Komisji Nadzoru Finansowego nr 11236368/A

What’s New

Version 2.2.6

Poprawki błędów.

App Privacy

The developer, Supervia Sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance