Evimo 17+

Ramazan Sevinc

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Bu uygulama sayesinde Türkiye'nin heryerin'de oturduğunuz yerden mobilya satın alabilirsiniz. Evimo Mobilya uygulaması sadece bir tık uzağınızda.
https://www.evimo.com.tr üzerinden müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Çağrı Destek Hattı: 0850 303 84 66 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Firmamız siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için toplamda 500 m2 olan üretim alanını 2015 yılı itibari ile 5.000 m2 kapalı 1.500 m2 açık alan olmak üzere yeni tesisinde hizmet vermeye başlamıştır ve her geçen gün sadece üretim alanı olarak değil gerek ürün yelpazesi, gerek hızlı satış sonrası servisi gerekse de kalitesiyle her geçen gün kendini yenilemektedir. Biz Evimo Mobilya ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda ürün yelpazemizi, satış sonrası servisimizi ve hizmetimizi yenilemeye devam edeceğiz."

MİSYONUMUZ ;
Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ
Evimo çalışanları olarak, şirket ve çalışma arkadaşlarımıza karşı etik davranırız.


Evimo, İş başvurusunda bulunan adaylara cinsiyet, yaş, etnik köken, dil, din, medeni hal, engellilik, politik görüş ya da aidiyet, cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği nedenleri ile ayrımcılık yapmamayı ilke edinmiştir.


Çalışanlarımızın tamamına iş ilişkisi süreci, ücretlendirme, eğitime katılım, terfi, emeklilik ve tüm istihdam koşullarında fırsat eşitliği sunulmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşteri Memnuniyeti ve sürekli iyileştirmeyi tüm çalışanlarımızla benimsemek,


Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize fayda sağlamak, alanında en iyisi olmak için kendimizi yenilemek,


Sunmuş olduğumuz hizmetleri en iyi koşullarda sunmak, ürünleri en iyi şartlarda muhafaza etmek, doğru yere ve zamanında müşterilerimize ulaştırmak,


Nitelikli iş gücü için çalışanlarımızın eğitimini sürekli kılmak,


Satın Sonrası Servis Hizmetlerimizi ; Müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve çözümsel şekilde sunmak,


Müşterilerimizin istek ve beklentilerini, Kalite Hedeflerimize yön verecek şekilde değerlendirmek,


Kalite Yönetim Sisteminde yer alan süreçlerin performanslarını ölçüp, takım ruhu çerçevesinde sürekli iyileştirme yönünde kullanmak,


Çalışanların İş Sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak ve uygulamak,

Doğal kaynakların korunması, atıkların azaltılması, çevreye olan etkilerin minimum düzeyde tutulması ve enerji tasarrufunun gerçekleştirilmesi için tüm tedbirleri almak ve uygulamak.

App Privacy

The developer, Ramazan Sevinc, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More