GoBursa 4+

Bursa Büyükşehir Belediyesi

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bilgi işlem Daire Bakanlığı’na bağlı Yazılım Şube Müdürlüğü ve Diş ilişkiler Dairesi Bakanlığı’na bağlı Turizm ve Tanıtma Şube Müdürlüğü ortaklığında "GoBursa" projesi hayata geçirilmiştir.

Uygulama tamamen iç kaynaklar kullanılarak Yazılım Şube Müdürlüğü personelleri tarafından geliştirilmiştir.

Uygulama içerikleri Turizm ve Tanıtma Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanmıştır. Uygulama kapsamında tanıtım yazıları, sanal turlar, tanıtım videoları, gezi rotaları ve özgün fotoğraflardan oluşan binin üzerinde özgün içerik bulunmaktadır. Uygulama ve içerikler 2 dilde servis edilmektedir.

"GoBursa" uygulaması kent sakinlerinin ve şehir dışı misafirlerimizin kentin tarihi ve kültürel varlıklarına ait bilgi, fotoğraf, seslendirme, video, konum, sanal tur, canlı kamera görüntüsü gibi içeriklere kolayca ulaşmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

"GoBursa" uygulaması kullanıcıların kentte geçirdikleri zamanın kalitesini artırmayı, Bursa’mızdaki tüm kültür miraslarının bilinirliğini artırmayı amaçlamaktadır.

"GoBursa" uygulaması sayesinde kullanıcılar, kentteki etkinlikler hakkında bilgi alabilecektir.

What’s New

Version 1.0.5

Bug fixes and performance improvements

App Privacy

The developer, Bursa Büyükşehir Belediyesi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel