SeeJay Radio 12+

SeeJay Radio s.r.o.

Designed for iPad

    • 5.0 • 2 Ratings
    • Free

Screenshots

Description

[česky]

SeeJay Radio ve svém vysílání posluchačům nabízí mix té nejlepší taneční muziky (Dance, Euro Dance, House, Progressive, Electro) a porci zajímavých informací v originálních pořadech, které žádné jiné rádio v ČR nevysílá. Jde o dynamické internetové taneční rádio, které se zaměřuje na moderní trendy, a to jak v hudební tak i v informační rovině. Velký důraz klademe také na podíl živě míchaných setů ve vysílání. SeeJay Radio vysílá také řadu prestižních Radioshows. Více informací a podrobnosti najdete na www.seejay.cz.

[english]

SeeJay Radio broadcasts the best mix of dance music (Dance, Euro Dance, House, Progressive, Electro) and number of interesting information in original shows not broadcasted by any other radio in the Czech Republic. It is a dynamic, internet dance radio station that focuses on modern trends, in both music and information areas. There is a great emphasis on the proportion of live sets. SeeJay Radio also broadcasts a number of prestigious radioshows. For more information and details see www.seejay.cz.

What’s New

Version 2.2

Stability fixes

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Mattthewww ,

Bezva rádio :)

Nejlepší dance rádio! Lepší rádio neznám! ;) a aplikace je jednoduchá, funguje, takže naprostá spokojenost. :)

Kolorado9 ,

Marek Kolorado

To nejlepší taneční rádio! Není co dodat :)

App Privacy

The developer, SeeJay Radio s.r.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Music
Music
Music
Music
Music
Music