iPhone Screenshots

Description

Õhus on Eestit!

Raadiost Elmar kõlavad juba aastaid parimad lood eesti artistide esituses – nagu kraani lahti keerates tead, et sealt tuleb vesi, nii on alati selge, et kui Elmari mängima paned, kõlavad sealt laulud eesti keeles.
Elmar on raadio tervele perele – oma lemmiklood saab kätte nii ema kui isa, poeg kui tütar, vanaema kui vanaisa. Lisaks heale muusikale mahub saatepäeva palju meelelahutuslikku: soovisaated, üllatuskõned, põnevad mängud ja harivad rubriigid.
Elmari saatejuhid on heatujulised, siirad ja sõbralikud ning täpselt samamoodi on seda raadio Elmar kuulajad. Nii et kui tahad head tuju, siis on Elmar parim valik!
Lisaks reaalajas kuulamisele pakub raadio Elmar rakendus ka mugavat ja praktilist järelkuulamise võimalust, tänu millele saate kuulata oma lemmiksaateid, -rubriike ja intervjuusid endale sobival ajal, telefoni allalaadituna või allalaadimata. Hetkel on järelkuulamiseks saadaval kõik populaarse „Tähetee“ saated, kuid uusi ja huvitavaid saatelõike hakkame järelkuulamiseks lisama iganädalaselt. Rakendus sisaldab ka põhjalikku raadio Elmar saatekava.

What’s New

Version 1.0.3

Parandatud probleem allalaetud podcastide nimekirja näitamisega.

Information

Seller
Trio LSL AS
Size
3.7 MB
Category
Music
Compatibility

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Trio LSL
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like