Popis

Seznamte se s Annie! Spolehlivou dětskou video chůvičkou v podobě mobilní aplikace, která funguje na jakékoliv síti. Stačí vzít minimálně dvě zařízení a spárovat je, a rázem se promění ve vaši osobní audio i video chůvu. Annie vám pomůže pohlídat vaše spící děti a rodičovství vám o kapku ulehčí.

AUDIO & VIDEO CHŮVIČKA
- Annie Baby Monitor je dětská video chůvička, pomocí které můžete sledovat své miminko skrze své zařízení. Spánek svého dítěte tak můžete hlídat poslechem zvuku nebo sledovat každý jeho pohyb na videu.
- Můžete kdykoliv přepínat mezi přední a zadní kamerou vašeho zařízení.
- Funkce svítilny vám umožní si na dítě posvítit kdykoliv během noci. Zapněte blesk na monitorovacím zařízením vzdáleně a podívejte se, co má váš andílek za lubem, než se rozhodnete běžet k postýlce.

CHŮVIČKA S NEOMEZENÝM DOSAHEM
- Zažijte neomezený dosah s chůvičkou Annie! Aplikace funguje na Wi-Fi, 3G,4G i LTE a mezi těmito sítěmi zvládne přecházet plynule a bez přerušení. Pomůže vám zůstat v kontaktu s vaším miminkem bez ohledu na to, jak daleko od svého zlatíčka jste.

MULTICHILD A MULTIPARENT
- Chcete zároveň sledovat obě své děti? Není problém. Chce se ke sledování vašeho novorozeněte připojit i vaše babička? Samozřejmě! Annie vám umožní přidat do vašeho účtu tolik zařízení, kolik jen vaše rodina potřebuje.

UPRAVTE SI PROFIL MIMINKA
- Upravte si aplikaci přidáním jména a fotky do odobního profilu vašeho děťátka. Tímto způsobem můžete jednoduše sledovat více dětí najednou.

BUĎTE V OBRAZE DÍKY NOTIFIKACÍM
- Annie Baby Monitor vám vždy dá vědět, co se děje u vašeho miminka. Notifikace vám přijde, pokud hluk v místnosti překročí stanovenou hladinu a tím vám dá chůvička znamení, že je vhodný čas jít miminko zkontrolovat. S Annie máte situaci vždy pod kontrolou.

JEDNODUCHÉ SPUŠTĚNÍ
- Proměňte svá zařízení ve skvělou video chůvičku zadáním pětimístného kódu z jednoho přístroje na druhý. Na svou zařízeních otevřete aplikaci, vytvořte kód na zařízení u miminka a zadejte ho do zařízení, které si berete s sebou - vše během 30 vteřin od otevření aplikace.

ZKUSTE APLIKACI ZDARMA
- Annie Baby Monitor vás nechá vyzkoušet si všechny funkce zdarma během trialu. A pokud s ní budete spokojení, můžete si zakoupit předplatné na její služby - týdenní, měsíční, nebo roční. Záleží, jak dlouho plánujete chůvičku používat. Vy jste ti, kdo rozhodují.

Proč používat drahé hardwarové chůvičky když můžete používat moderní video chůvičku ve formě mobilní aplikace za zlomek ceny? Stáhněte si Annie Baby Monitor, video chůvičku, která vám pomůže hlídat vaše děti.
Pomohla vám Annie s hlídáním? Napište jí hodnocení.
Máte nějaké otázky? Zeptejte se nás na support@anniebabymonitor.com.
=============
Annie Baby Monitor je ke stažení zdarma a uživatelům poskytuje sledování zdarma během trialu na vyzkoušení. Annie nabízí týdenní, měsiční, a roční předplatné, které uživatelům zajistí neomezený přístup k audio a videomonitoringu na všech sítích. Předplatné se samo obnovuje, zrušení musíte provést alespoň 24 hodin před koncem předplatné doby, abyste se vyhnuli obnovení. Své předplatné můžete spravovat a zrušit v nastavení vašeho iTunes účtu.

Podmínky použití: https://www.anniebabymonitor.com/terms-of-service
Ochrana osobních údajů: https://www.anniebabymonitor.com/privacy-policy/

Novinky

Verze 5.3.17

- Opravy chyb a vylepšení v této verzi zahrnují opravené problémy se stabilitou a výkonem.

Hodnocení a recenze

5.0 z 5
Hodnocení: 1

Hodnocení: 1

AaronsAlias ,

A+ in every aspect. Well done!

Works great! Love it! Originally purchased when in a pinch late at night as a security cam to protect $15k of toys, tools and equipment in an unattached garage at my home after I happened to interrupt some thieves breaking in. Liked it so much I bought a year of service and it’s notified me handful of times to potential thieves trying to take my stuff (extremely high crime area). Also have used to give me advanced notification for when expected (or unexpected) visitors arrive. Used frequently for almost a year now w/ only a minor issue and to remedy the situation I had to close app on both devices and relaunch (which may not have been the app and could be the connection with the internet provider, cell provider or the old iPhone SE or the brand new latest iPhone I was using). Highly recommend

Hannah Shelley ,

Oh, this is something

We are budget-conscious parents, we were thrilled to try using an old smartphone as a baby monitor instead of paying big bucks for a new device. Annie Baby monitor is incredible! We love seeing our baby girl on the video - I check it each night before bed. The app’s ability to sensitize sound and let you even replay previous sounds at the touch of a button is so helpful for seeing if she was crying or just sneezing or rustling, etc. It’s great you can have it in multiple phones and even check it when you’re on a different wireless network; my husband and I love to check in on her! Truly a lifesaver app; we’ve recommended it to many other new parent friends!

EP021 ,

Good Baby Minitor

The only reason I didn’t give this a 5 star is because I would like the picture quality to be much better. Being that I use two iPhones for this service I excepted the picture quality to be much better but it’s not. The sound quality is great tho. Another thing to consider is that it doesn’t have night vision. So I guess that’s why the picture quality is so bad when there is low light. Some things to note is that during the day, when there is light, the picture quality amazing. The only thing I would like them to do is update the resolution and add a (night vision) feature. I use the baby cam because I have to keep a close eye on my son who is epileptic and having a light on at night is not ideal, so I just can’t wait for that new update to see how well it does. Otherwise great app for only 30$ a year!

Odpověď vývojáře ,

Thank you for your support. The low light video update will come in next couple of months.
Make sure you can still use Night Vision feature in the video mode which means really low device light to get better picture. When you're on video montoring just use push the light bulp button and choose the light intensity on the side bar.

Předplatná

7 DNÍ prémiového účtu
Monitorování dítěte WiFi, E, 3G, 4G, LTE a 5G
4,49 US$
1 měsíc prémiového účtu
Baby monitoring WiFi, E, 3G, 4G, LTE, 5G
8,99 US$
1 rok prémiového účtu
Monitorování dítěte WiFi, E, 3G, 4G, LTE a 5G
Zkušební období zdarma

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář „Annie Baby Apps s.r.o.“ uvedl, že součástí opatření na ochranu soukromí v této aplikaci může být zpracování dat níže popsanými způsoby. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Údaje nespojené s vámi

Následující údaje mohou být shromažďovány ale ne propojeny s vaší identitou:

  • Nákupy
  • Uživatelský obsah
  • Identifikátory
  • Údaje o použití
  • Diagnostika

Postupy v oblasti ochrany osobních údajů se mohou lišit, například v závislosti na funkcích, které používáte, nebo na vašem věku. Další informace

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit